افزایش فالوئر رایگان با زیر مجموعه گیری در فالوفون فالوئر بگیر اینستاگرام رایگان

زیر مجموعه گیری در فالوفون به چه معنا است ؟

همانطور که اطلاع دارید فالوفون به عنوان برترین اپلیکیشن اندروید افزایش فالور/لاک/کامنت در ایران درحال فعالیت میباشد شما دوستان عزیزی که فالوفون رو را نصب کرده اید به 2 روش میتوانید سفارشات خودرا در تکمیل کنید در نوع اول که با سرعت کمتری انجام میشود شما در فالوفون ثبت نام میکنید و با لایک و فالو و کامنت گذاشتن برای دیگران سکه جمع میکنید و میتوانید سکه های خودرا تبدیل به فالور و یا لایک برای خودتان بکنید.

یا برای سریع سرعت این بخش میتوانید از فروشگاه سکه خریداری نمایید. اما شما میتوانید در بخش سکه رایگان فالوفون با دعوت از دوستانتان به برنامه و با زدن کد معرفی شما میتوانید سکه دریافت کنید و به سرعت بالاتری سفارشات را برای پیج خود و یا سایر پیح های مد نظرتون انجام بدهید.

چگونه دوستانم را به فالوفون دعوت کنم ؟

افزایش فالوئر-فالورگیر اینستاگرام

 

با نصب و ورود به اپلیکیشن فالوفون در قسمت سکه رایگان در صفحه اصلی برنامه وارد بخش سکه رایگان میشوید که در قسمت فوق که در تصویر بالا نمایش داده شده است شما میتوانید با دعوت دوستانتان به اپلیکیشن و با وارد کردن کد اختصاصی شما از طرف دوستانتان به برنامه 50 سکه فالوئر و عمومی دریافت خواهید کرد همچنین دوستان شما نیز 20 سکه دریافت میکنند همچنین با   وارد کردن کد دعوت خود 20 سکه دیگر را دریافت میکنید.

اما برای اینکه بازدهی شما بالا برود و بتوانید این امر سرعت بیشتری را داشته باشید در بخشه دعوت کاربران هر شخص در اپلیکیشن فالوفون میتواند بینهایت اکانت اضافه کند و شما میتوانید کد دعوت سایر اکانت های خودرا در بخض دریافت سکه وارد نمایید و به این ترتیب به صورت شاخه ای سکه دریافت کنید.

 چگونه با دعوت 20 نفر 2000 فالوئر رایگان بگیرم ؟

در اپلیکیشن فالوفون شما با دعوت از دوستانتان میتوانید سکه دریافت کنید اگر میزان زیر مجموعه های شما به 20 نفر برسد کد هدیه دریافت سکه برای سفارش 2000 فالوئر واقعی در فالوفون برای شما لحاض میشود.
توجه داشته باشید تمام دوستان دعوت شده توسط شما باید به مدت حداقل یک روز اپلیکیشن فالوفون را در گوشی خود موبایل خود داشته باشند وگرنه سکه ای به شما داده نخواهد شد

چگونه با کد دعوت خودم دوستانم را به فالوفون دعوت کنم ؟ 

همانگونه که توضیح داده شد شما میتوانید کد دعوت دریافتی خودرا همراه با لینک دانلود اپلیکیشن فالوفون برای دوستان خود ارسال نماید و از آنها بخواهید اپلیکیشن فالوفون را نصب و در بخش دریافت سکه رایگان کد دعوت شمارا وارد کنند تا شما و دوستتان سکه دریافت کنید.

برای اینکار میتوانید این مورد را در واتساپ برای دوستانتان ارسال کنید و یا در تلگرام از دوستانتان بخواهید این کارا انجام بدهند تا هم شما و دوستتان سکه برای  فالوئر و لایک دریافت نمایید.

 

برای دانلود رایگان فالوفون به اینجا مراجعه کنید

دانلود فالوفون - فالوئر

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

نوشته های تازه