حریم خصوصی در فالوفون

حریم خصوصی |16 مورد حائز اهمیت-فالوفون

اپلیکیشن فالوفون برترتین اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام میباشد که حریم خصوصی کاربران خود برای ما حائز اهمیت بوده است و به همین دلیل ما در فالوفون هیچگوهنه دسترسی به ااکنات شما و یا پسوورد پیجتان نداریم زیرا شما برای استفاده از فالوفون مستقیما با api  اینستاگرام در برنامه لاگین میشوید و این بین هیچگونه سرور واسطی برای دسترسی به اطلاعات شما نیست و حریم خصوصی شما کاملا محفوظ میباشد.

 

1- تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت فالوفون  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.

2- ورود هر کاربر به وب‏‌سایت فالوفون  زمان استفاده از خدمات ارائه شده توسط فالوفون  به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و حریم خصوصی و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فالوفون  از سوی او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین فالوفون  از سوی کاربر است

3- خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

4- خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوور ، لایک و یا بازدید ننماید؛ در غیر این صورت فالوفون  مختار است تمام آن فالوور ، لایک و یا بازدید را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

5- تنها افراد بالای 18 سال امکان استفاده از خدمات سایت را دارا می باشند.حریم خصوصی

6- روش ارتباطی مستند فالوفون  با خریدار، آدرس ایمیلی است که خریدار در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین فالوفون  ثبت کرده است.

7- روش ارتباطی مستند خریدار با فالوفون  شماره موبایل مندرج در سایت فالوفون  است.

8- درخواست خریدار با آدرس ایمیلی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی فالوفون  رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمی شود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

9-فالوفون  به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. حریم خصوصی

10- فالوفون  از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.

11- کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.

12- پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک شماره تراکنش اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و در آخرین صفحه مراحل سفارش برای خریدار نمایش داده میشود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ نماید.

13- در صورت تغییر نام کاربری و پرایویت شدن پیج در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نبوده و مبلغ عودت داده نمی شود

14- فالوور های ارائه شده توسط فالوفون  پروفایل های واقعی هستند ولی سایت ما تضمینی به لایک و کامنت از جانب فالوورها نداشته و حفظ فالوورها بستگی به مطالب و فعالیت پیج شما دارد

16- فالوفون مستقیما با api  اینستاگرام لاگین میشود و هیچگونه دسترسی به پیج شما را ندارد
توجه داشته باشید این قوانین به مرور زمان آپدیت میشوند و به صورت ثابت نمیباشد
برای دانلود اپلیکیشن فالوفون میتوانید از دکمه زیر استفاده کنید و فالوفون را به صورت رایگان از مارکت کافه بازار برای دیوایس اندرویدی خود دانلود کنید.
فالورگیر اینستاگرام-فالوفون
فالوفون فالوئر بگیر اینستاگرام
توجه: درصوتی که هرگونه پیشنهاد  و یا انتقادی داشتید میتوانید با ایمیل info@followphone.ir  با ما به اشتراک بگذارید.
همچنین تقاضا مندیم برای حمایت از ما در بازار در بخش نظر سنجی با امتیاز 5 ستاره از ما و برنامه خودتان حمایت کنید تا بتوانیم فالوفون را در راستای تحقق نیاز های شما ارتقا و توسعه بدهیم.