از سری IGTV برای افزایش مخاطبان و فروش محصولات خود استفاده کنید.

افزایش مخاطب و فروش محصولات
از سری IGTV برای افزایش مخاطبان و فروش محصولات خود استفاده کنید

در چند سال گذشته ، اینستاگرام به عنوان پلتفرم پیشرو رسانه های اجتماعی برای بازاریابی تجاری تبدیل شده است. از طریق اینستاگرام ، شرکت ها و مارک ها می توانند به بیش از 1 میلیارد کاربر فعال این پلت فرم برسند. از آنجا که بازار بسیار زیاد است و رقابت شدید است ، دسترسی به این مخاطبان گسترده آسان است. برای کمک به بازاریابان و مشاغل برای دستیابی به مشتریان بالقوه ، اینستاگرام به طور مرتب ابزارها و به روزرسانی های جدیدی را راه اندازی می کند. یکی از آنها IGTV یا Instagram TV است.

IGTV چیست و چگونه می تواند به مشاغل کمک کند.

اینستاگرام در سال 2018 ویژگی IGTV را راه اندازی کرد که راه را برای فرصت های جدید برای رشد مشاغل هموار کرد. از طریق IGTV ، کاربران می توانند فیلم هایی با مدت زمان طولانی تر ایجاد کنند و بارگذاری کنند که قبلاً در اینستاگرام مجاز نبود. طول فیلم می تواند از 15 ثانیه تا 10 دقیقه باشد. همچنین می تواند تا 60 دقیقه طول بکشد ، اما این ویژگی فقط در حساب های بزرگتر یا تأیید شده در دسترس است.

IGTV مزایای بیشماری را برای مارک ها ارائه می دهد. بعضی از آنها … هستند

1. افزایش دید محصولات و خدمات:

از طریق IGTV ، مشاغل فرصتی برای ایجاد ویدیوهای اینستاگرام به مدت طولانی پیدا کردند. این به آنها فرصت بیشتری داد تا در پروفایل ها و وب سایت های خود ترافیک ایجاد کنند. در نتیجه ، دید محصولات و خدمات آنها نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافت. از آنجا که بینندگان آنلاین به مرور زمان در حال افزایش است ، استفاده از IGTV یک راه عالی برای افزایش کارآیی استراتژی بازاریابی شما است.

2. منبع آموزش و سرگرمی بینندگان:

محققان معتقدند که محبوب ترین نوع محتوای ویدئویی ، آموزش و نمایش است. بدیهی است که آموزش ها و تظاهرات را نمی توان در عرض یک دقیقه نشان داد. اعلام IGTV این مانع را برطرف کرد. این امر به بازاریابان اجازه می دهد تا مشتریان بالقوه خود را در مورد محصولات و خدمات خود با جزئیات آموزش دهند. بنابراین ، با ایجاد فیلم های جذاب IGTV ، بازاریابان می توانند مخاطب را همزمان آموزش داده و سرگرم کنند. این بدون شک بهترین راه برای بازاریابی آنلاین محصولات و خدمات شما است.

3. فرصت هایی برای مشارکت بالاتر ایجاد می کند:

بازاریابی ویدئویی در طول سالها به عنوان یکی از م effectiveثرترین ابزارهای بازاریابی مطرح شده است. با استفاده از IGTV ، مشاغل می توانند از مزایای بازاریابی ویدئویی و پایگاه گسترده کاربران اینستاگرام استفاده کنند. این یک راه فوق العاده برای افزایش تعاملات ارگانیک است. هرچه سطح مشارکت بیشتر باشد ، احتمال بدست آوردن تبدیل بیشتر است.

سری IGTV چیست؟

اخیراً ، اینستاگرام با راه اندازی سری IGTV IGTV را ارتقا داد. این اعلان مجدداً باعث ایجاد هیجان در بین برندهایی شد که نمی توانستند منتظر کشف پتانسیل های موجود در اینجا باشند. سری IGTV مشابه عملکرد لیست پخش در YouTube است. به سازندگان اجازه می دهد محتوای مشابه را با هم گروه بندی کنند. کاربران می توانند سریال ها را هم در برنامه IGTV و هم در نمایه اینستاگرام شما تماشا کنند.

چرا باید از سری IGTV استفاده کنید این است که این ویژگی مخاطبین شما را تشویق به تماشای فیلم های مشابه می کند. این امر تعامل با سایر محتوای ویدئویی شما را نیز افزایش می دهد. تعامل بیشتر برابر با دسترسی بیشتر و رشد بیشتر در اینستاگرام است. به طور خلاصه ، مجموعه IGTV می تواند به شما در جلب توجه بینندگان ، افزایش بازدیدکنندگان به نمایه شما و افزایش دید خود در بستر رسانه های اجتماعی کمک کند. علاوه بر این ، گروه بندی محتوای مرتبط در قالب مجموعه باعث می شود نمایه شما بسیار سازمان یافته و ساده به نظر برسد.

سری IGTV چگونه ایجاد می شود؟

اگر به فکر راه اندازی سری IGTV خود هستید ، در اینجا چند مرحله وجود دارد که می تواند به شما کمک کند:

1. محتوا را برنامه ریزی کنید:

برنامه ریزی محتوای ویدئویی برای سری IGTV با ایجاد محتوای معمولی متفاوت است. برای ساخت فیلم برای این مجموعه ، ابتدا باید به کل مفهوم و موضوع سریال IGTV خود فکر کنید. از آنجا که هر سری شامل محتوای مشابه است ، باید ویدیوهای خود را طوری برنامه ریزی کنید که بتوان چندین فیلم را تحت یک موضوع واحد ایجاد کرد. یکی دیگر از عواملی که هنگام تهیه محتوا برای مجموعه های IGTV باید به آن توجه کرد این است که حتی اگر ویدئوها دارای یک موضوع تکرار شونده باشند ، بینندگان باید آنها را جذاب بدانند.

در اینجا ، شما باید در مورد آنچه مخاطبان شما می خواهند ببینند تحقیق کنید و چگونه می توانید چنین محتوایی را در قالب اپیزودیک تنظیم کنید. همچنین باید بودجه ، منابع ، برنامه ، طول فیلم و سایر جزئیات را در نظر بگیرید.

2. یک خط داستانی بسازید و یک اسکریپت ایجاد کنید:

هنگام آماده سازی سری IGTV خود ، بهتر است محتوای اصلی همه ویدئوهایی را که در یک مجموعه خاص قرار خواهید داد ، برنامه ریزی کنید. برای این کار ، یک خط داستانی ایجاد کنید. مشخص کنید جریان فیلم ها دقیقاً چگونه خواهد بود و چگونه برای دستیابی به آن برنامه ریزی کرده اید. شما باید زوایای دوربین ، نور ، افراد درگیر و غیره را در نظر بگیرید.

برای صرفه جویی در وقت و افزایش کیفیت فیلم های خود ، همه فیلم ها را اسکریپت کنید. همچنین توصیه می شود برای افزایش دسترسی ، زیرنویس و زیرنویس تهیه کنید.

3. فیلمبرداری سریال:

پس از انجام تمام کارهای اصلی ، قسمت سرگرم کننده شروع می شود. با توجه به بودجه خود سریال را فیلم بگیرید. برای ایجاد فیلم های جذاب همیشه نیازی به داشتن دوربین ها ، تجهیزات و فیلمبرداران با کیفیت بالا ندارید. اگر محتوای ویدیوهای شما منحصر به فرد و سرگرم کننده باشد ، بینندگان جذب شما می شوند و از شما حمایت می کنند.

4. بارگذاری فیلم:

بارگذاری یک سری IGTV بسیار آسان و سریع است. پس از آماده شدن محتوای ویدئویی خود ، آن را در برنامه IGTV بارگذاری کنید. وقتی این کار را می کنید ، از شما خواسته می شود که یک تصویر روی جلد ویدئو را انتخاب یا بارگذاری کنید. پس از انجام این کار ، به صفحه بعدی بروید ، گزینه های نوشتن عنوان ، افزودن مکان ، برچسب گذاری افراد ، اشتراک گذاری در سایر سایت های رسانه های اجتماعی و غیره را مشاهده خواهید کرد. در بین این گزینه ها ، عنوانی به نام “سری IGTV” نیز خواهید یافت. در زیر آن “افزودن به سری” را انتخاب کنید.

وقتی روی این گزینه کلیک می کنید ، می توانید ویدیو را به یک سری موجود اضافه کنید یا یک سری جدید ایجاد کنید. اگر در حال شکل گیری یک سری جدید هستید ، باید عنوان و توضیح کوچکی را در مورد آن توضیح دهید. توصیه می شود عنوان و توضیحات را تا آنجا که ممکن است کوتاه نگه دارید. اکنون که یک سری IGTV ایجاد کرده اید ، می توانید به طور مرتب فیلم ها را در همان قسمت بارگذاری و به اشتراک بگذارید.

بارگذاری فیلم
بارگذاری فیلم

چگونه از سری IGTV برای رشد مشاغل استفاده کنیم؟

راه های متعددی وجود دارد که از طریق آنها می توانید تجارت خود را با استفاده از سری IGTV توسعه دهید. اجازه دهید برخی از آنها را بررسی کنیم.

1. با Influencers همکاری کنید:

همکاری با اینفلوئنسرها شاید محبوب ترین روش افزایش تعامل در اینستاگرام باشد. می توانید به روشهای خلاقانه ای برای ایجاد محتوای سری IGTV با اینفلوئنسرها فکر کنید. به عنوان مثال ، اگر شرکت شما در زمینه پوشاک فعالیت می کند ، می توانید محصولات خود را برای افراد تأثیرگذار و افراد مشهور ارسال کنید و از آنها بخواهید ویدیوهای 5 تا 10 دقیقه ای تهیه کنند که پیروان خود را در مورد محصولات مطلع کند. هر یک از این ویدئوها را می توان تحت یک مجموعه گروه بندی کرد. چنین سری IGTV باعث ایجاد اعتماد و اعتبار در بین مخاطبان برای برند شما می شود.

2. ایجاد فیلم های آموزشی:

ویدئوهای آموزشی پربیننده ترین ویدیوها در اینترنت هستند. آنها در مورد بازاریابی محصولات و خدمات به خوبی کار می کنند. مارک های مختلف که در زمینه لوازم آرایشی فعالیت می کنند ، فیلم های آموزشی ایجاد می کنند تا بینندگان خود را افزایش دهند. شرکت هایی که محصولات فنی یا منحصر به فرد می فروشند نیز فیلم های آموزشی تهیه می کنند تا مخاطبان خود را در مورد روش صحیح استفاده از محصولات خود آموزش دهند. در زمینه خدمات ، ویدئوهای تناسب اندام مانند روش صحیح انجام اسکوات یا لانگ نمونه هایی هستند.

3. ایجاد فیلم های پشت صحنه:

مردم عاشق تماشای آنچه در پشت تولید محصول یا ارائه خدمات می گذرد ، هستند. به عنوان مثال ، اگر شما یک شرکت فست فود هستید ، می توانید یک سری ویدیویی ایجاد کنید که مراحل تهیه یک همبرگر یا پیتزا را نشان می دهد.

4. داستانهای مشتریان و توصیفات:

شما می توانید یک سری جداگانه با توصیفات مشتریان واقعی ایجاد کنید. این امر دوباره اعتبار نام تجاری شما را در نظر بینندگان افزایش می دهد. بنابراین ، به ایجاد وفاداری مشتری کمک می کند.

نکاتی برای ایجاد مجموعه های جذاب IGTV

برای ایجاد یک سری IGTV بسیار م ،ثر ، موارد زیر را رعایت کنید:

  1. برای همه ویدیوهای مجموعه خود زیبایی شناسی سازگار یا مشابهی را حفظ کنید. این باعث می شود که برای بینندگان بسیار جذاب و جذاب باشد.
  2. مجموعه IGTV خود را به طور منظم نه تنها در اینستاگرام بلکه در سایر سیستم عامل ها مانند توییتر و فیس بوک نیز تبلیغ کنید. این امر برای به دست آوردن بازدیدها و دنبال کنندگان بیشتر ضروری است.
  3. محتوای ویدئویی غنی از SEO ایجاد کنید. وقتی صحبت از بازاریابی دیجیتال می شود ، سئو مهمترین اولویت است. از کلمات کلیدی مناسب و هشتگ های مرتبط استفاده کنید که به افراد در کشف محتوای شما کمک کند.
  4. عملکرد IGTV خود را به طور منظم با استفاده از Instagram Insights اندازه گیری کنید. Instagram Insights یک ابزار رایگان است که معیارهای عملکرد محتوای شما را در Instagram نشان می دهد. برخی از معیارها عبارتند از نمایش ، ذخیره ، پسندیدن ، نظر دادن و موارد دیگر.
  5. محدوده توجه بینندگان کوتاه است. در نتیجه ، برای نگه داشتن آنها تا پایان ، باید 10 ثانیه اول ویدیوهای خود را بسیار جذاب و جلب توجه کنید. بهتر است به وضوح توضیح دهید که ویدیو درباره چیست و در این مدت چه خواهید کرد.
  6. تصویر جلد خود را با دقت انتخاب کنید ، زیرا این اولین چیزی است که مخاطبان شما مشاهده می کنند. این باید دوباره چشم نواز باشد.

اگر از اهرم های مناسب استفاده کنید ، سری IGTV می تواند مزایای زیادی برای تجارت شما به همراه داشته باشد. با استفاده از تاکتیک های ذکر شده در بالا ، از این ویژگی بهترین استفاده را ببرید!

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

نوشته های تازه