خرید فالوئر برای اینستاگرام چرا مهم است!

امروزه اینستاگرام مرجعی مهم برای همه ما شده است و یکی از شبکه های اجتماعی مهمی میباشد که زندگی ما با آن گره خورده است و به همین دلیل بهترین مکان برای افزایش فروش و یا توسعه بیزنسیی است که داریم و یا میخواهیم راه اندازی کنیم قطعا با داشتن یک صفحه در اینستاگرام میتوانید خودتان و یا کسب و کارتان را به هزاران نفر نمایش دهید و مشتریان خودتان را افزایش و درآمد قابل توجه ای را داشته باشید.

خرید فالوور در اینستاگرام که همان معنای خرید دنبال کننده در زبان فارسی است به دلیل اهمیت اینستاگرام به عنوان یک رسانه تصویری میان کاربران امروزی بسیار رونق پیدا کرده است زیرا این کاربران دریافته‌اند که با توجه به شرایطی که بیماری کرونا در جامعه حاکم نموده و به دلیل حفظ سلامت عموم،‌ خدمات حضوری با محدودیت‌هایی روبه‌رو شده است، اکثر افراد را برای رفع نیازهای روزمره خود به رسانه‌های عمومی از جمله اینستاگرام سوق می‌دهد. بنابراین برای  تبلیغ و رونق کسب و کار خرید فالوور در اینستاگرام و خرید لایک اینستاگرام برای معرفی هرچه بهتر برندهای تبلیغاتی از اهمیت خاصی برخوردار است.

خرید فالوئر اینستاگرام

چرا خرید فالوئر ایسنتاگرام مهم است؟

از آنجا که هر چه تعداد فالوور‌های یک پیج بیشتر باشد، احتمال بازدید از ویدیوها، لایک تصاویر و مشاهده پروفایل آنها توسط کاربران نیز افزایش می‌یابد و از آنجا که این روزها اکثر کسب و کارها برای معرفی خدمات و محصولات خود و افزایش فروش  از اینستاگرام استفاده می‌کنند، جذب مخاطب و بازدید کننده یا همان فالوور از اهمیت بالایی برخوردار شده است و در همین راستا این افراد برای جذب مخاطب خود روش‌های مختلفی به کار می‌بندند. به همین دلیل خرید فالووراینستاگرام یکی از اولین گزینه‌های این گونه پیج‌ها می‌باشد تا به این طریق بتوانند هر چه سریعتر تعداد فالوورهای خود را افزایش دهند.

و به این ترتیب، زمانی که تعداد دنبال کنندگان یک پیج افزایش یابد، تعداد بازدید آنها بالا رفته و این امر باعث بیشتر شناخته شدن برند آنها می‌شود زیرا می‌دانند که قابلیت‌های مختلفی که در اینستا ارائه می‌شود، آنقدر مهم و چشمگیر است که نمی‌توان از آن‌‌ برای پیشرفت کسب و کار و ایجاد محبوبیت چشم پوشید.

از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

استفاده افراد زیادی از آن و همه گیری آن، امکان درآمدزایی مستقیم و افزایش ارتباط با درج استوری، امکان استفاده از اینفلوئنسرها و دیده شدن با هشتگ، ایجاد ارتباط نزدیک با مشتریان و امکان جذب مشتری و مراقبت از رقبا، دارای نرخ تعامل بالا و ارتباط بیشتر با دوستان و آشنایان، امکان شرایط ساخت برند و انتخاب گزینه‌های تبلیغاتی مختلف و امکان رشد کسب و کار

فالوفون-فالورگیر اینستاگرام

خرید فالوئر  فعال:

برخی بر این گمان هستند که خرید فالوور اینستاگرام و خرید فالوور فعال ، کلا به دلیل جنبه فیک بودن آن، در افزایش سطح تعامل پیج اینستاگرام تاثیری نمی‌گذارد. اما فالوو‌رهایی که از طریق بعضی سایت‌ها مثل فالوفون، خریداری می شود، بالای 90 درصد فعال هستند. پروفایل‌های خریداری شده از استوری‌ها بازدید می‌کنند و به دلیل اینکه لوکیشن فعالیت آنها ایران است، اینستاگرام استوری را به کاربران فعال ایرانی پیشنهاد می‌دهد. از دیگر مزایای خریدفالوئر از اپلیکیشن فالوفون می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • واقعی بودن بیشتر از 90 درصد اکانت‌ها
  • ایرانی بودن پروفایل‌های استفاده شده
  • کمک به افزایش بازدید ایرانی استوری‌ها
  • امکان افزایش لایک پست‎ها
  • بالا رفتن ویو ویدیوها
  • امکان افزایش کامنت پست های شما
  • و…

اپلیکیشن فالوفون برترین اپلیکیشن افزایش فالوئر لایک کامنت اینستاگرام با کابران ایرانی و واقعی میباشد که باعث میشود ریت ضشما در اینستاگرام بالا برود و بیشتر دیده شوید. برای دانلود رایگان اپلیکیشن فالوفون از اینجا اقدام نمایید.

دانلود اپلیکیشن فالوفون تنها از مارکت های اندرویدی مایکت و بازار قابل انجام میباشد

 

دانلود فالوفون از بازار :

دانلود فالوفون

دانلود فالوفون از مایکت :

دانلود فالوئر بیگر فالوفون

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

نوشته های تازه