چگونه بفهمیم کدام فیلتر اینستاگرام برای کدام نوع محتوا مناسب است؟

چگونه بفهمیم کدام فیلتر اینستاگرام برای کدام نوع محتوا مناسب است؟
چگونه بفهمیم کدام فیلتر اینستاگرام برای کدام نوع محتوا مناسب است؟

آیا تازه وارد اینستاگرام هستید؟ شاید بخواهید دسترسی به محتوای اینستاگرام خود را به حداکثر برسانید؟ مهم نیست که چه مدت در پلتفرم اشتراک‌گذاری تصویر بوده‌اید، یکی از ویژگی‌هایی که باید با آن آشنا شوید این است که فیلترها. اینستاگرام به دلیل مجموعه ای از فیلترهای تصویری و ویدیویی جذابش شناخته شده است.

شما می‌توانید برای خودتان محتوا ارسال کنید یا برای یک محصول در اینستاگرام بازاریابی کنید، مطمئناً یادگیری نکات و نکات استفاده از فیلترهای اینستاگرام برای شما مفید خواهد بود. از این گذشته، چه کسی دوست ندارد محتوای بصری دلپذیر را مشاهده کند؟

اینستاگرامرهای خبره می دانند که چگونه با استفاده از فیلترهای IG تا حداکثر پتانسیل خود، یک عکس هوم را به یک شاهکار بصری زیبایی شناسی تبدیل کنند. آنها از میلیون‌ها و میلیون‌ها فالوور در دسته خود لذت می‌برند، زیرا این مهارت در استفاده از امکاناتی که اینستاگرام برای ایجاد و اشتراک‌گذاری محتوا در دسترس قرار داده است، دارد.

اگر شما هم دوست دارید بدانید چگونه فالوورهای خود را در شبکه های اجتماعی افزایش دهید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را ادامه دهید. در آن، همه آنچه را که باید در مورد فیلترهای اینستاگرام و نحوه بهترین استفاده از آنها بدانید را به شما می گوییم.

چرا از فیلترهای اینستاگرام استفاده کنیم؟

فیلترهای عکس راهی ارزان و کم هزینه برای اینکه حتی تصاویر معمولی را براق و پر زرق و برق جلوه دهید. اینستاگرام حدود 40 فیلتر بومی مختلف را برای انتخاب به کاربران خود ارائه می دهد و یکی از محبوب ترین فیلترهای عکس مورد استفاده در اینترنت است. اینستاگرامرهای مشهور تمایل دارند قبل از آپلود عکس های خود از فیلترهای مختلفی روی عکس های خود استفاده کنند.

در حالی که برخی از فیلترهای عکس به سادگی جنبه خاصی از عکس/فیلم شما را مانند کنتراست یا روشنایی آن برجسته می‌کنند، برخی دیگر در رویکرد خود کاملاً دقیق‌تر هستند. آنها می توانند جنبه های مختلفی از محتوای بصری شما را تامین کنند و آن را برای مخاطبان شما جذاب تر کنند.

10 فیلتر برتر عکس اینستاگرام

در این بخش، ۱۰ مورد از پرکاربردترین فیلترهای عکس در اینستاگرام را به شما می‌گوییم. برای فهمیدن ادامه مطلب زیر را بخوانید.

بدون فیلتر

در واقع، رایج ترین فیلتر در اینستاگرام در واقع «عادی» است که در آن هیچ فیلتری روی عکس شما اعمال نمی شود. با این حال، این کاملاً به این معنی نیست که همه کاربران اینستا عکاسان یا افرادی هستند که ترجیح می‌دهند از محتوای عکس/ویدیوی خود به صورت طبیعی استفاده کنند. خیر، بسیاری از افراد قبلاً عکس‌های خود را قبل از آپلود در اینستاگرام با استفاده از سایر برنامه‌های ویرایش عکس از قبل فیلتر می‌کنند. در نتیجه، آنها نیازی به اعمال فیلتر بومی اینستاگرام ندارند.

کلارندون

دومین فیلتر محبوب در اینستاگرام، یا به عبارت دیگر، محبوب ترین فیلتر IG، Clarendon است. کلارندون کنتراست و اشباع محتوای بصری شما را کمی افزایش می دهد. Clarendon ابتدا توسط IG به عنوان یک فیلتر ویدیویی منتشر شد اما بعداً ویرایش عکس ها را نیز ارائه داد. به نواحی روشن‌تر عکس شما نور اضافه می‌کند و قسمت‌های تیره‌تر عکس‌های شما را تیره می‌کند.

اگر یک عکس مینیمالیستی دارید که می خواهید رنگ ها در آن ظاهر شوند، Clarendon فیلتر عکس اینستاگرام است که باید اعمال کنید. علیرغم اینکه عکس را «خنک می‌کند»، رنگ‌های میانی عکس شما را حفظ می‌کند و باعث می‌شود رنگ پوست شما تا حد امکان طبیعی به نظر برسد. در نتیجه فیلتر عکس خوبی برای سلفی هم هست.

گینگهام

یکی دیگر از فیلترهای عکس اینستاگرام که در ابتدا فقط برای ویدیوها معرفی شد، Gingham به عکس ها ظاهری رویایی می دهد که یادآور فیلترهای قدیمی VSCO است. آیا نیاز به ایجاد حال و هوای هیپستر دارید؟ از Gingham برای افزودن آن احساس قدیمی به عکس های فوری خود استفاده کنید.

جونو

جونو شفافیت و کنتراست عکس‌ها را دستکاری می‌کند و رنگ‌های قرمز و زرد عکس شما را بیش از آبی برجسته می‌کند.

ماه

Moon که به نام سگ یکی از اعضای تیم اینستاگرام نامگذاری شده است، بهترین فیلتر عکس برای ایجاد یک ظاهر وینتیج رویایی به پرتره های شما است. کاملاً مانند Gingham، مون به سادگی سایه های بیشتری دارد.

لارک

آیا نیاز به بهبود ظاهر عکس های خارج از منزل و ثبت مناظر خود دارید؟ از Lark استفاده کنید. Lark نوردهی را افزایش می دهد و لرزش عکس های شما را کاهش می دهد. اشباع رنگ های آبی و سبز را افزایش می دهد و اشباع رنگ های قرمز، بنفش و سرخابی را کاهش می دهد.

لودویگ

لودویگ برای عکس های پرتره، عکس های معماری و کلیک های هندسی عالی است. فیلتر مینیمالیستی اینستاگرام به افتخار معمار Ludwig Mies van der Rohe نامگذاری شده است که شعار معروف «کمتر بیشتر است» را ارائه کرد.

ریس

Reyes یکی دیگر از فیلترهای IG است که تصویر را اشباع می کند، آن را روشن می کند و آن را قدیمی می کند. آیا باید لکه‌های روی عکس کلوزآپ خود را لمس کنید؟ از Reyes استفاده کنید، و دیگر نیازی به استفاده از برنامه دیگری برای لمس تصویر خود نخواهید داشت.

لو-فای

Lo-fi از همان ابتدا فیلتر محبوب اینستاگرام بوده است. بچه های دهه 90 برای این فیلتر جایگاه ویژه ای در قلب خود دارند، زیرا حس درام را به آنها اضافه می کند که می توانند با آن ارتباط برقرار کنند.

عدن

Aden نورهای خشن در یک عکس را ملایم می کند و باعث می شود عکس شما کمتر جسورانه تر و ظریف تر و رویایی تر به نظر برسد. فیلتر رترو پاستلی برای عکس های پاییزی شما عالی است.

چگونه بفهمیم کدام فیلتر اینستاگرام برای کدام نوع محتوا مناسب است؟
چگونه بفهمیم کدام فیلتر اینستاگرام برای کدام نوع محتوا مناسب است؟

 

سایر فیلترهای مفید عکس اینستاگرام و نحوه استفاده از آنها

چرت

Slumber یک ماسک زرد روی عکس شما ایجاد می کند که اکثر رنگ های آن را از بین می برد. آیا نیاز دارید که چند عکس قدیمی و رمانتیک به نظر برسند؟ فیلتر Slumber را اعمال کنید. Slumber با عکس های خیابانی و طبیعت بهتر عمل می کند.

کرم

کرما با از بین بردن اشباع رنگ ها و صاف کردن رنگ پوست، تصاویر را قدیمی جلوه می دهد. فیلتر مورد علاقه اینستاگرامی ها برای عکاسی از غذا است.

پرپتوآ

Perpetua فیلتری است که رنگ های زرد و سبز تصویر شما را افزایش می دهد و همه آن را با هم روشن می کند. بهترین انتخاب برای عکس‌های پرتره نیست، اما Perpetua واقعاً می‌تواند مناظر شما را از بین جمعیت متمایز کند.

آمارو

Amaro با روشن کردن مرکز آن و افزودن یک افکت وینیت به لبه‌ها، ظاهری کهن به عکس‌های شما می‌بخشد. عکس‌های پاییزی و عکس‌های خیابانی با فیلتر Amaro بهترین ظاهر را دارند.

میفر

اینستاگرام فیلتر Mayfair را پیشنهاد می کند که برای تصاویر با نور روشن با ویژگی Lux استفاده شود، بنابراین تصاویر کم نور شما می توانند کنتراست خود را به طور خودکار تنظیم کنند.

صعود کردن

آیا می خواهید تصویر پرتره نزدیک خود را شگفت انگیز جلوه دهید؟ افزایش را اعمال کنید. این به عکس‌های شما درخشش زرد ظریفی می‌دهد و آن‌ها را روشن می‌کند و حسی قدیمی به آن می‌بخشد.

هادسون

هنگام استفاده، هادسون رنگ‌های تصویر شما را کاهش می‌دهد و ظاهری «خنک‌تر» به همراه حس وینیت به آن می‌دهد. با این فیلتر تصویر، منظره شهری خود را مانند یک سرزمین عجایب یخی تماشا کنید.

X-Pro II

X-Pro II برای افراد ضعیف نیست. کنتراست را در عکس شما افزایش می دهد، وینیت ها را به آن اضافه می کند و تمام رنگ های موجود در آن را به طور قابل توجهی روشن تر نشان می دهد. برای بهترین نتیجه از آن در یک عکس منظره روشن استفاده کنید. این واقعاً می تواند عیوب پوست شما را در یک عکس نزدیک برجسته کند و بنابراین بهترین گزینه فیلتر برای سلفی یا پرتره نیست.

سیرا

Sierra بسیار شبیه فیلتر Rise است، با این تفاوت که به دلیل رنگ‌بندی و جلوه‌ی مرکزی روشن، تیره‌تر به نظر می‌رسد. این فیلتر بیشتر برای عکاسی از طبیعت در فضای باز و عکاسی از اشیا مناسب است.

بید

به دنبال فیلتر سپیا هستید؟ Willow نزدیکترین چیزی است که در اینستاگرام به یکی از آنها خواهید رسید. رنگ کاملاً قهوه ای نیست، Willow ترکیبی از سیاه و سفید و قهوه ای است. از آن برای عکس‌های نزدیک، ساحل و عکس‌های ماکرو طبیعت خود استفاده کنید.

جوهر

برای افزودن مقداری جاذبه به تصویر خود به یک فیلتر سیاه و سفید اولیه نیاز دارید؟ از Inkwell استفاده کنید. برای عکس های پرتره و منظره به همان اندازه خوب کار می کند.

هفه

آیا نیاز به اضافه کردن اشباع به عکس طبیعت در گالری خود دارید؟ از فیلتر Hefe در اینستاگرام استفاده کنید. اشباع رنگ و کمی رنگ بندی را اضافه می کند و تصویر شما را گرم می کند.

نشویل

نشویل یک رنگ صورتی رویایی به تصویر شما اضافه می کند و آن را روشن می کند. احساس مدرسه قدیمی در تصویر با نشویل بیشتر از والنسیا مشخص است. آیا می خواهید در عکس خود یک احساس قدیمی و قدیمی داشته باشید؟ به سراغ فیلتر تصویر نشویل بروید.

سوترو

Sutro تصویر شما را تیره می‌کند، به آن نقاشی‌هایی اضافه می‌کند و آن را تا حدودی مبهم نشان می‌دهد. Sutro همچنین بر رنگ های قهوه ای و بنفش در تصویر شما تأکید دارد. از Sutro برای عکس‌هایی از مناظر وسیع جهنمی، آسمان ابری و دریاهای بی‌پایان استفاده کنید تا رمز و راز بیشتری به آن‌ها اضافه کنید.

توستر

تصاویر با نور روز با این فیلتر تصویر عالی به نظر می رسند. توستر اساساً تصاویر شما را برشته می کند و به نظر می رسد که در فیلم فوری گرفته شده است. به مرکز جاخالی، لبه سوخته و رنگ قرمز قوی فکر کنید.

از فیلترهای اینستاگرام مانند یک حرفه ای استفاده کنید

اگر مدتی در اینستاگرام بوده‌اید و این فرصت را نداشته‌اید که در فیلترهای مختلفی که در دسترس شما قرار گرفته‌اند عمیقاً کاوش کنید، در اینجا شانس شماست. رها کن و وحشی شو! به محتوای اینستاگرام خود پیتزای اضافی لازم را بدهید. بعداً بابت آن از خودتان تشکر خواهید کرد.

به طور مشابه، اگر در اینستاگرام تازه کار هستید، حتما این مقاله را نیز خواندنی روشنگر یافته اید. در مورد تمام فیلترهای مختلف اینستاگرام و نحوه استفاده ماهرانه از آنها برای ایجاد بهترین ظاهر محتوای اینستاگرام خود صحبت می کند.

همه ما عکاسان خبره نیستیم و اینجاست که فیلترها وارد تصویر می شوند. فیلترهای اینستاگرام محتوای اینستاگرام شما را جذاب می کند و مخاطبان بیشتری را به سمت پست های شما می کشاند. با این حال، بهتر است قبل از آزمایش با آنها، خود را با کارهایی که هر کدام انجام می دهند آشنا کنید. از این گذشته، فیلتر IG شما قدرت ایجاد یا شکستن پست اینستاگرام شما را دارد. چرا آن را به خطر می اندازد؟ از فیلترهای IG مانند یک رئیس استفاده کنید و تعداد فالوورها را در پروفایل خود افزایش دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

نوشته های تازه