چگونه خرید فالوور اینستاگرام می تواند خطر باند شدن سایه شما را کاهش دهد

چگونه خرید فالوور اینستاگرام می تواند خطر باند شدن سایه شما را کاهش دهد
چگونه خرید فالوور اینستاگرام می تواند خطر باند شدن سایه شما را کاهش دهد

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی زیادی در اینستاگرام وجود دارند که در سال های اخیر شکایت هایی را در مورد ممنوعیت سایه ها مطرح کرده اند. حتی اگر افرادی در اینستاگرام بارها اتهامات مربوط به ممنوعیت سایه را رد کرده اند، واقعیت این است که ممنوعیت سایه در این پلتفرم وجود دارد.

اگر یک اینفلوئنسر مشتاق رسانه های اجتماعی هستید و به تازگی استفاده از اینستاگرام را شروع کرده اید، این پست برای شما مناسب است.

برای دانستن اینکه shadow banning چیست، چرا اینستاگرام این کار را انجام می‌دهد، و چه کاری می‌توانید انجام دهید تا صفحه خود را از shadow ban کم کنید، بخوانید. بنابراین، بدون تاخیر بیشتر، بیایید مستقیماً وارد آن شویم!

Shadow banning در اینستا – چیست؟

این را تصور کنید – شما تعداد قابل توجهی دنبال کننده در رسانه های اجتماعی دارید که به طور منظم با تمام پست های شما درگیر هستند. با این حال، یک روز، متوجه می‌شوید که پست‌های شما آن نوع تعاملی را که قبلا انجام می‌دادند، تجربه نمی‌کنند.

خب، چه اتفاقی می‌توانست بیفتد؟ آیا فالوورهای شما به طور ناگهانی از علاقه به شما دست کشیدند یا چیزی شرورتر در زیر سطح وجود دارد؟

خب، به احتمال زیاد، پست‌های شما «سایه ممنوع» شده‌اند – روشی که اینستاگرام برای حذف صفحاتی در پلتفرم استفاده می‌کند که به شرایط استفاده آن پایبند نیستند.

به زبان ساده، اگر یکی از پست های شما در سایه ممنوع باشد، فالوورهای شما آن را در فیدهای خود نمی بینند. در چنین سناریویی، تنها راهی که همه می توانند آن را ببینند این است که مستقیماً به صفحه اینستاگرام شما مراجعه کنند. با این حال، این روش ایده آلی برای دیده شدن پست های اینستاگرامر نیست، درست است؟

اگر فالوورهای شما نتوانند پست‌های شما را در فیدهایشان ببینند، بعید است که مکرراً برای به‌روزرسانی به صفحه Insta شما مراجعه کنند. به احتمال زیاد، شما فراموش خواهید شد و رویاهای شما برای موفقیت به عنوان یک برند یا تأثیرگذار در اینستاگرام از بین خواهد رفت.

چرا shadow banning ضروری است؟

در حالی که ممنوعیت سایه اینستاگرام رویه ای است که کاربران اینستا از آن انتقاد زیادی می کنند، واقعیت این است که ضروری است. تنها دلیلی که Shadow Insta یک حساب کاربری یا یک پست را از یک حساب خاص ممنوع می کند این است که معتبر به نظر برسد.

در طی چند سال گذشته، اینستا به طور سرسام آوری به نردبان رسانه های اجتماعی صعود کرده است و فرصت های درآمدی خوبی را برای افراد و برندها فراهم کرده است. با این حال، بسیاری از مردم سعی کرده اند با توسل به ابزارهای غیرمنصفانه از این فرصت های پول ساز حداکثر استفاده را ببرند.

به عنوان مثال، بسیاری از کاربران اینستا برای افزایش سریع تعداد فالوورهای خود به صورت ربات برای فالوورهای اینستاگرام پول می پردازند. این عمل بر اعتبار اینستاگرام تأثیر منفی می‌گذارد و مدیران اینستا سریعاً ممنوعیت سایه خود را در چنین صفحاتی اعمال می‌کنند.

اگر شما:

از هشتگ های بیش از حد استفاده کنید: بسیاری از کاربران اینستا از 20 تا 30 هشتگ برای تبلیغ یک پست استفاده می کنند، که اغلب شامل هشتگ های نامربوط فقط به خاطر دیده شدن است. در حالت ایده آل، شما نباید بیش از 5 تا 6 هشتگ در هر پست استفاده کنید.

همچنین باید از استفاده از مجموعه هشتگ های مشابه برای هر پست خودداری کنید. وقتی از هشتگ‌های یکسانی در تمام پست‌های خود استفاده می‌کنید، ناظران اینستا فعالیت شما را به‌عنوان هرزنامه می‌بینند، که ممکن است منجر به مسدود شدن حساب کاربری شود.
ارسال محتوای نامناسب: اگر محتوایی که منتشر می‌کنید بر اساس استانداردهای انجمن اینستاگرام نامناسب در نظر گرفته شود، به احتمال زیاد در سایه ممنوعه می‌شود. به طور معمول، اینستاگرام چنین پست هایی را به سایر کاربران در صفحات جستجوی هشتگ یا کاوش آنها توصیه نمی کند.
در حالی که نمایندگان اینستاگرام همیشه تاکید کرده‌اند که به طور فعال هیچ کاربری را سایه‌بان نمی‌کنند، واقعیت این است که ممنوعیت سایه اینستاگرام وجود دارد.

فالوفون-فالورگیر اینستاگرام

چگونه تشخیص دهیم که در اینستاگرام shadow ban شده اید یا خیر

بارزترین نشانه مسدود شدن حساب Insta شما در سایه، کاهش شدید تعامل کاربر است. با این حال، این بدان معنا نیست که هر بار که تعامل کاربر شما کاهش می یابد، یک ممنوعیت سایه وجود دارد. گاهی اوقات، نرخ تعامل به دلیل تغییر در الگوریتم اینستا کاهش می یابد. با این حال، اگر می‌خواهید وضعیت shadow ban حساب Insta خود را تأیید کنید، 3 مرحله وجود دارد:

از ویژگی آنالیتیکس اینستا استفاده کنید: اینستاگرام ویژگی آنالیتیکس مخصوص به خود را دارد که به کاربران امکان می دهد آمارهای مختلفی را برای ارزیابی رشد یا کاهش صفحات خود مشاهده کنند.

برخی از معیارها مانند برداشت‌ها و بازدیدهای نمایه، بینش‌هایی را درباره نرخ تعامل به شما ارائه می‌دهند. اگر متوجه کاهش شدید شدید، ممکن است نشان دهنده این باشد که اینستاگرام اکانت شما را به یک حساب ممنوعه در سایه تبدیل کرده است.

با استفاده از ابزارهای آنلاین، آزمایش‌های ممنوعیت سایه را انجام دهید: ابزارهای آنلاین خاصی مانند The Heist و Triberr وجود دارند که برای یافتن هشتگ‌هایی که احتمالاً به خاطر آن‌ها ممنوع می‌شوید بسیار مفید هستند. اگر حساب شما واقعاً در سایه ممنوع شده است، این ابزارها در شناخت هشتگ های مسئول این ممنوعیت موثر هستند.

جستجوی هشتگ انجام دهید: جستجوهای هشتگ ساده‌ترین راه‌ها را برای فهمیدن اینکه آیا حساب شما در سایه ممنوع شده است یا خیر، ارائه می‌دهد. برای انجام جستجوی هشتگ، ابتدا باید یک پست را با استفاده از یک هشتگ غیر معمول منتشر کنید.

در مرحله بعد، از چند نفر از دوستان خود بخواهید تا با استفاده از هشتگ غیرمعمولی که استفاده کرده اید، جستجوی هشتگ را در اینستاگرام انجام دهند. اگر آنها پست شما را در نتایج جستجو پیدا کنند، شما کاملا واضح هستید. با این حال، اگر آنها نتوانند پست شما را پیدا کنند، احتمالاً حساب شما مسدود شده است.

 

خرید فالوور برای کاهش خطرات shadow ban
بسیاری از مقالات و وبلاگ‌های خاص اینستاگرام بیان می‌کنند که خرید فالوور اینستاگرام منجر به سرکوب پست‌ها و سایه‌های مسدود شدن حساب‌ها می‌شود. با این حال، این عمل تنها در صورتی به شما آسیب می زند که دنبال کننده ها را به شکل ربات خریداری کنید.

به طور معمول، سرویس‌هایی که ربات‌ها را به‌عنوان فالوور ارائه می‌کنند، قیمت‌های بسیار ارزانی دریافت می‌کنند، و آن ربات‌ها در بخش نظرات پست‌های شما شورش می‌کنند.

اکثر نظراتی که توسط ربات‌ها به جا گذاشته می‌شوند به پست شما مربوط نمی‌شوند، که کاملاً مشخص می‌کند که شما آن فالوورها را خریداری کرده‌اید. در نتیجه اعتبار شما به شدت آسیب خواهد دید. نظرات نامربوط همچنین ممکن است حواس کسانی را که واقعاً به پست های شما علاقه مند هستند منحرف کند و آنها را به تعویق بیندازد که مطمئناً تأثیر منفی بر رشد صفحه اینستاگرام شما خواهد داشت.

با این حال، اگر دنبال کننده‌های اینستاگرامی ارگانیک خریداری می‌کنید، هیچ خطری برای منع سایه وجود ندارد. این به این دلیل است که دنبال کنندگان ارگانیک چیزی را ارائه می دهند که بیش از هر چیز دیگری توسط الگوریتم اینستا ارزشمند است – تعامل ارگانیک. این منجر به نظرات مرتبط و معنی دار کاربران در تمام پست های شما می شود. این به اعتبار صفحه اینستا و همچنین اینستاگرام شما می افزاید.

اجتناب از ممنوعیت های سایه – بهترین نکات
در این بخش ماقبل آخر این مقاله، برخی از بهترین راه‌ها برای دوری از ممنوعیت‌های سایه‌ای در اینستاگرام را با شما به اشتراک می‌گذاریم:

ربات‌ها را از فهرست دنبال‌کنندگان خود حذف کنید: اگر ربات‌ها دنبال می‌شوند، فوراً آن‌ها را از فهرست دنبال‌کنندگان خود حذف کنید. مطمئناً، تعداد فالوورهای شما ممکن است پس از حذف آنها کاهش یابد، اما در درازمدت می‌تواند مانع از مسدود شدن حساب Insta شما شود.

و در حالی که در آن هستید، اگر دنبال کننده های مشکوک را مشاهده کردید، حذف کنید. به یاد داشته باشید، نکته این است که صفحه Insta خود را تا حد امکان معتبر کنید.
هشتگ های ممنوعه را در پست های خود بررسی کنید: به دلیل ماهیت نامناسب برخی از هشتگ ها، اینستاگرام آنها را از پلتفرم ممنوع کرده است. با ظهور هشتگ های بحث برانگیز بیشتر، می توانید مطمئن باشید که تعداد بیشتری از هشتگ ها در آینده ممنوع می شوند.

بنابراین، قبل از اینکه یک هشتگ را در پست خود قرار دهید، مطمئن شوید که توسط اینستاگرام ممنوع نشده است. اگر اینطور باشد، پست شما به طور خودکار توسط پلتفرم در سایه ممنوع می شود.
برای ارسال نظرات و عکس ها به برنامه های شخص ثالث وابسته نباشید: فعال بودن در اینستاگرام برای برندها و اینفلوئنسرها خیلی آسان نیست. به همین دلیل است که بسیاری از کاربران اینستا برنامه های شخص ثالثی را انتخاب می کنند که به طور خودکار نظرات و عکس ها را از طرف کاربران ارسال می کنند.

در حالی که ممکن است چنین برنامه هایی بسیار راحت به نظر برسند، واقعیت این است که اینستاگرام آنها را بررسی می کند و فعالیت آنها را محدود می کند. اگر یک برنامه تمام کارهای شما را برای شما انجام می دهد، احتمال زیادی وجود دارد که حساب شما طعمه تحریم سایه اینستاگرام شود.
همیشه به شرایط استفاده از اینستا پایبند باشید: دستورالعمل‌های انجمن اینستاگرام و شرایط استفاده برای دنبال کردن همه حساب‌های اینستا ضروری است. با این حال، شما را شگفت زده می کند که بسیاری از کاربران اینستا کاملاً از هر دوی آنها غافل هستند.

به بیان ساده، تا زمانی که پست‌های شما با دستورالعمل‌های انجمن و شرایط استفاده مطابقت داشته باشد، احتمال یک حساب مسدود شده بسیار کم است.

نتیجه

بنابراین، اگر تا به حال با پست‌های سرکوب‌شده در اینستاگرام مواجه شدید، احتمال زیادی وجود دارد که در سایه بن شده باشید. یکی از بهترین راه‌ها برای خنثی‌سازی Shadow banning در اینستاگرام، حذف تمام فالوورهای مشکوک (از جمله ربات‌ها) و خرید فالوورهای ارگانیک از یک ارائه‌دهنده خدمات معتبر است.

اگر یک اینستاگرامر مشتاق هستید و واقعاً می خواهید آن را بزرگ کنید، وقت آن است که کارها را به روش درست انجام دهید و صفحه اینستا خود را به طور ارگانیک رشد دهید.

MrInsta یکی از مشهورترین مکان‌هایی در اینترنت است که می‌توانید برای رشد سریع در اینستاگرام فالوورهای اینستاگرام را خریداری کنید، بدون اینکه مخالف شرایط استفاده و دستورالعمل‌های انجمن این پلتفرم باشید.

مستر اینستا در عرض چند روز نتایج را ارائه می دهد و کاربران اینستاگرام می توانند تعداد فالوورهایی را که می خواهند در وب سایت خریداری کنند انتخاب کنند. آقای اینستا علاوه بر ارائه فالوور، لایک و کامنت اینستاگرام را برای کسانی که به تازگی سفر خود را به عنوان اینفلوئنسر در این پلتفرم آغاز کرده اند، ارائه می دهد.

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

نوشته های تازه