چرا باید اینستاگرام داشته باشیم ؟

اینستاگرام امروزه یکی از شبکه های اجتماعی بسیار محبوب بین مردم است همچنین میان ایرانی ها محبوبیت بالای داردو بالغ بر 50 میلیون ایرانی در اینستاگرام فعال هستند و این فوق العاده است برای شما که همین امروز فعالیت خودرا در دنیای بزرگ ایسنتاگرام اغاز کنید و کسب و کار خودتان را بهبود ببشید و رشد نجومی همچمون شلیک یک راکت داشته باشید. ایسنتاگرام قواعد و قوانین خاصی ندارد شما تنها برای رشد نیازمند تولید محتوا و دیده شدن هستید برای این کار راه ها و تکنیک های مختلفی وجود دارد تا شما را در طولانی مدت و یا کوتاه مدت معروف کند.

چگونه باید فعالیت خود را آغاز کنیم؟

حال که میشه فهمید چرا مارک زاکربرگ روی اینستاگرام سرمایه‌گذاری کرده است و به چه علت این شبکه‌ی اجتماعی در آینده نیز به فعالیت‌های خودش ادامه خواهد داد، می‌خواهیم ببینیم از کجا باید فعالیت خود را برای عضو شدن در اینستاگرام آغاز کنیم.

چرا باید اینستاگرام داشته باشیم ؟-فالوفون

۱- راهنمای استفاده از آن را بخوانید

قبل از هر چیزی با یک جستجوی ساده در گوگل راهنمای استفاده از این اپلیکیشن را پیدا کنید و بخوانید. به یاد داشته باشید که اینستاگرام با سرعت زیادی در حال رشد و تغییر است. بنابراین همه‌ی مقالاتی که بیش از یک سال پیش نوشته شده باشند، فاقد اعتبار هستند. برای این موضوع ما در فالوفون یک مقاله در رابطه با معرفی کردن بخش  های مختلف اینستاگرام آماده کرده ایم تا با اصطلاحات کلی ایسنتاگرام آشنا شوید مطالعه این مقاله اینجا

۲- پروفایل خودتان را شخصی‌سازی کنید

استراتژی خودتان را در اینستاگرام پیاده کنید؛ یعنی فیلترها، رنگ‌ها و الگوهای خودتان را داشته باشید. بعد از انجام این کار پست‌های خودتان را پرینت بگیرید و یک کتابچه تهیه کنید. این کار نه‌تنها دید بهتری از نتیجه‌ی استراتژی شما در اختیارتان قرار می‌دهد بلکه به دیگر افراد سازمان نیز کمک می‌کند تا با چشم‌انداز بهتری در این زمینه به شما کمک کنند. درست کردن این کتابچه به معنای پایبند ماندن به یک استراتژی نیست؛ بلکه ابزاری است که تغییر این فرآیند را برای شما تسهیل می‌کند. آموزش شخصی سازی های تخصصی به زودی در سایت فالوفون در دسترس خواهد بود.

۳- با افراد تأثیرگذار در ارتباط باشید

افراد تأثیرگذار مرتبط با صنعت خود را پیدا کنید و از آن‌ها بخواهید برای شما تبلیغات انجام دهند. برای پیدا کردن آن‌ها کافی است هشتگ مرتبط با صنعت خود را جستجو کنید و سپس از طریق پیام دایرکت با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. اگر نتیجه نگرفتید ناامید نشوید و به تلاش خودتان ادامه دهید.
۴- از ابزار مناسب استفاده کنید

اپلیکیشن‌ها بسیار جالب و کاربردی هستند؛ اما در استفاده‌ کردن از آن‌ها زیاده‌روی نکنید. تنها یک سری از اپلیکیشن‌های جانبی و ابزار ضروری را روی تلفن هوشمند خود نصب و از آن‌ها استفاده کنید.

۵- ثابت قدم باشید

اینستاگرام سیاست‌های خود را تغییر داده است و دیگر پست‌ها را بر اساس تاریخ و ساعت به اشتراک گذاشته شدن نشان نمی‌دهد؛ بلکه آن‌ها را بر اساس میزان لایک و کامنت مرتب می‌کند و به کاربر نشان می‌دهد. بنابراین این روزها کیفیت نقش پررنگ‌تری پیدا کرده است. شما هم با اشتراک گذاشتن روزانه یک پست می‌توانید جایگاه خودتان را در این شبکه‌ی اجتماعی تثبیت کنید. همچنین سعی کنید از ابزارها و ویژگی‌های جدیدی که اینستاگرام در اختیار شما قرار می‌دهد، به‌طور مرتب استفاده کنید. به اشتراک گذاشتن پشت‌ صحنه‌های شرکت از طریق لایو استوری مثال خوبی برای استفاده‌ی مداوم از ویژگی‌های جدید این اپلیکیشن است.

7- سریعا رشد خودرا افزایش دهید

برای اینکه در اینستاگرام سریعا رشد کنید راه های مختلفی وجود دارد به همین دلیل فالوفون یک ابزار قدرتمند برای شما میباشد تا تعامل و رشد پیج خودتان را چندین برابر کنید و با دنبال کردن دیگران و درخواست فالو به دیگران در کوتاه ترین زمان ممکن رشد چشمگیری را داشته باشید و با افزایش فالوئر و لایک و کامنت پیجتان باعث بیشتر دیده شدن و اعتماد کاربران خودتان شوید.

 

دانلود فالوفون از بازار :

دانلود فالوفون

دانلود فالوفون از مایکت :

دانلود فالوئر بیگر فالوفون

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

نوشته های تازه