بهترین نکات استایلینگ اینستاگرام برای تغییر دادن فید شما

نکات استایلینگ اینستاگرام
نکات استایلینگ اینستاگرام

اگر می‌خواهید برند خود را در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی رشد دهید، یک فید خوب اینستاگرام ضروری است. وقتی فالوورهای بالقوه اینستاگرام برای اولین بار وارد پروفایل شما می شوند، فید اینستاگرام شما همان چیزی است که می بینند. یک فید حرفه ای و خوب می تواند به شما در ایجاد هویت برند قوی و همچنین جذب فالوورهای واقعی اینستاگرام کمک کند.

فید اینستاگرام شما باید جذابیت ثابتی داشته باشد و به گونه ای طراحی شود که از نظر بصری دلپذیر باشد. به عنوان یک پلتفرم رسانه اجتماعی بصری سنگین، برای به دست آوردن شهرت در اینستاگرام، محتوای شما باید تصویر و ویدیو سنگین باشد.

چرا به یک فید اینستاگرام خوب نیاز دارید؟

تصمیمات خرید مصرف کننده از اینفلوئنسرهایی که محصولات حمایت شده را تبلیغ می کنند تا فروش واقعی از طریق اینستاگرام، این پلتفرم به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر می‌خواهید به مخاطبان هدف زیادی برسید، فالوورهای واقعی اینستاگرام را جذب کنید و لایک‌های بیشتری در اینستاگرام دریافت کنید، به یک فید اینستاگرام خوب نیاز دارید. برای داشتن یک فید اینستاگرام خوب، باید یک موضوع ثابت در سراسر فید خود داشته باشید.

شما می توانید این کار را به روش های مختلف انجام دهید. شما می توانید یک طرح رنگ ثابت، زیبایی، حاشیه، تایپوگرافی و موارد دیگر را انتخاب کنید.

چه چیزی یک فید اینستاگرام خوب را ایجاد می کند؟

هیچ راه واحدی برای ایجاد یک فید اینستاگرام خوب وجود ندارد. انواع مختلفی از فیدهای اینستاگرام مانند تک رنگ یا پر جنب و جوش وجود دارد. تأثیرات مختلف، انتخاب های هنری و ایده ها منجر به انواع مختلفی از خوراک ها می شود. با این حال، آنچه آنها را متحد می کند، این است که از اصول خاصی استفاده می شود که این نوع خوراک را تقویت می کند.

برای مثال، در فیدهای پر جنب و جوش اینستاگرام، تقریباً هر عکس معمولاً رنگ‌های روشن و جوانی دارد. در یک خوراک مبتنی بر زیبایی شناسی پاستلی، محتوا در سایه های رنگی ملایم تری ظاهر می شود. فیدهای تک رنگ دارای رنگ نیستند. با این حال، جدا از پالت رنگ، این فیدها نیز باید به گونه ای طراحی شوند که فید به طور مداوم خوب به نظر برسد.

چگونه به فید اینستاگرام خود استایل می دهید؟

وقتی برای اولین بار شروع به استفاده از اکانت اینستاگرام خود می کنید، هیچ راه مشخصی برای طراحی پروفایل خود به شما ارائه نمی شود. می توانید هر محتوای بصری را که می خواهید بردارید، فیلتر انتخابی خود را ویرایش و اضافه کنید و سپس محتوای خود را آپلود کنید.

در حالی که این برای نمایه‌های کاربر معمولی عالی است، پروفایل‌های تجاری باید در مورد فیدهای خود انتخاب‌کننده باشند. برندها، اینفلوئنسرها و هر کسی که به دنبال ایجاد فالوور در اینستاگرام است باید در نظر داشته باشد که چگونه خود را در اینستاگرام نشان می دهد.

اینستاگرام با میلیاردها کاربر و یک جامعه فعال از کاربران، با موفقیت خود را به عنوان یک غول رسانه اجتماعی تثبیت کرده است. این همچنین آن را به یک محیط رقابتی تبدیل می‌کند و انواع کسب‌وکارها برای جلب توجه مصرف‌کننده بر روی پلتفرم رقابت می‌کنند. اگر می‌خواهید نمایه‌تان متمایز باشد، فید اینستاگرام شما اولین جایی است که باید شروع کنید.

به یاد داشته باشید که این اولین چیزی است که مصرف کنندگان شما هنگام ورود به نمایه شما می بینند. اگر برداشت اولیه مهم است، پس می‌خواهید این یکی را کاملاً مهم کنید.

در اینجا چیزی است که باید در مورد استایل کردن فید اینستاگرام خود بدانید:

استایل کردن فید اینستاگرام
استایل کردن فید اینستاگرام

1. زیبایی شناسی خود را انتخاب کنید.

زیبایی بصری شما باید به دقت مورد توجه قرار گیرد. دلیل این امر این است که بخش اصلی نمایش بصری شما در اینستاگرام خواهد بود. نوع زیبایی شناسی که انتخاب می کنید به نوع برند شما بستگی دارد.

زیبایی شناسی برند شما این است که شما می خواهید دیگران نسبت به برند شما درک و احساس کنند. زیبایی شناسی برند بیش از یک جنبه از طراحی برند است، اساساً این است که شما می خواهید دیگران در مورد تجارت شما چه احساسی داشته باشند. به همین دلیل است که یک نمایه مبتنی بر فروش کیک، زیبایی‌شناسی متفاوتی نسبت به تبلیغ ارزش‌های تجاری دارد.

برای درک اینکه زیبایی برند شما چیست، باید صنعت و جایگاه خود را تعریف کنید. چه نوع برندی دارید؟ چرا می خواهید فید اینستاگرام خود را بسازید؟ آیا دنبال کننده واقعی اینستاگرام و لایک اینستاگرام می خواهید؟ اهدافی که فید اینستاگرام شما قرار است به شما در دستیابی به آنها کمک کند چیست؟

بگویید می خواهید ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید و می خواهید از پروفایل اینستاگرام خود برای رسیدن به رشد وب سایت استفاده کنید. در این صورت، می‌توانید با لینک‌های جدید به محتوایی که می‌خواهید فالوورهای اینستاگرام خود را مشاهده کنند، قسمت بیو اینستاگرام خود را به‌روزرسانی کنید. همچنین می‌توانید برای بررسی وب‌سایت خود، زیرنویس‌هایی اضافه کنید که آن‌ها را به بیوگرافی خود نشان می‌دهد. اگر اکانت اینستاگرام شما برای افزایش فعالیت وب سایت طراحی شده است، زیبایی شناسی شما می تواند بر روی زیبایی شناسی وب سایت شما از قبل ایجاد شده متمرکز شود.

با این حال، قبل از اینکه بتوانید یک فالوور اینستاگرام را برای مرور محتوای شما جذب کنید، باید فید شما را لایک کند. یک زیبایی شناسی ثابت کاری را که می توانید انجام دهید محدود می کند، اما در عین حال به شما هویت برند می دهد.

2. پالت رنگ خود را انتخاب کنید.

زیبایی شناسی شما می تواند به شما اطلاع دهد که فید کلی اینستاگرام شما چگونه باید باشد. اما پالت رنگ شما به شما کمک می کند زیبایی شناسی خود را گسترش دهید. این بدان معناست که می‌تواند چندین نوع فید اینستاگرام در یک زیبایی شناسی وجود داشته باشد.

شما می توانید یک رنگ پاستلی زیبا برای خوراک خود انتخاب کنید و صورتی و سفید را به عنوان رنگ اصلی خود انتخاب کنید. نمایه دیگری می تواند همان زیبایی را انتخاب کند اما آبی و خاکستری را به عنوان رنگ اصلی انتخاب کند. این به طور کامل نحوه نمایش مشخصات آنها را در مقایسه با شما تغییر می دهد. با این حال، هر دو پروفایل دارای انتخاب های زیبایی شناختی مشابهی هستند.

رنگ هایی که برای نشان دادن برند خود انتخاب می کنید باید رنگ های برند موجود شما را منعکس کنند. اگر اغلب از رنگ‌های خاصی در طراحی برند و وثیقه خود استفاده می‌کنید، آن‌ها را در فید اینستاگرام خود بگنجانید. رنگ هایی که به طور برجسته در لوگوی برند نشان داده شده اند نیز باید گنجانده شوند.

در حالت ایده آل، پالت رنگ شما نباید بیش از شش رنگ باشد. هر زمان که پست جدیدی می‌گذارید، می‌توانید به پالت رنگ خود مراجعه کنید تا مطمئن شوید که محتوای شما به رنگ‌های برند شما می‌پیوندد.

3. ویرایش مداوم

اینستاگرام به شدت بر محتوای بصری با کیفیت متمرکز شده است. اگر دنبال فالوورهای واقعی اینستاگرام و لایک های اینستاگرامی می خواهید، محتوای بصری شما نیز باید یکسان باشد. متأسفانه، همیشه نمی‌توانید برای رقابت با تمام محتوای ویرایش‌شده به شدت روی پلتفرم، به یک عکس ویرایش نشده تکیه کنید.

باید اطمینان حاصل کنید که تمام تصاویر شما حس و حال یکسانی دارند. آنها باید طوری به نظر برسند که گویی به طور طبیعی در فید اینستاگرام شما با هم هماهنگ هستند. اگر سبک ویرایش شما از تصویری به تصویر دیگر تغییر کند، می‌تواند بر این ثبات تأثیر بگذارد. کاری که می توانید برای جلوگیری از این امر انجام دهید این است که قبل از ارسال محتوای نهایی خود از فیلترها و ویرایش های از پیش تعیین شده استفاده کنید.

این تضمین می‌کند که ویرایش‌های مشابه در تمام عکس‌ها انجام می‌شود و تضمین می‌کند که فید شما یکدست به نظر می‌رسد.

4. Grid Layouts را در نظر بگیرید.

چیدمان های گرید به این موضوع اشاره دارد که فید اینستاگرام شما به طور کلی چگونه به نظر می رسد. از بلوکی به بلوک، فید اینستاگرام شما با افزودن محتوای جدید تکامل می‌یابد. این کار فید شما را تازه نگه می‌دارد و به کاربران امکان می‌دهد به‌طور یکپارچه از زمان حال به گذشته در محتوای شما بگردند.

برای پروفایل های تجاری، این باید در همه سطوح حرفه ای به نظر برسد. و یکی از راه‌های رسیدن به آن حرفه‌ای بودن، از طریق طرح‌بندی شبکه‌ای است. نحوه طراحی نمایه شما کاملاً به شما بستگی دارد.

می توانید طرح پازل، طرح رنگین کمان و موارد دیگر را انتخاب کنید. چیدمان پازل بسیار رایج و محبوب هستند. در این نوع چیدمان، یک عکس منفرد به تصاویر کوچکتر تقسیم می شود. از عکس‌های کوچک‌تر با هم آپلود می‌شوند تا ظاهری بزرگ‌تر نشان دهند. شما می توانید این کار را در دو شبکه انجام دهید، اگرچه بسیاری از برندها از طرح بندی پازل با استفاده از نه بلوک استفاده می کنند.

در طرح رنگین کمان، شما انتخاب می کنید که با پالت رنگ خود متنوع تر باشید. در این چیدمان، شما باید پس از هر چند عکس، معمولاً نه، پالت رنگ خود را تغییر دهید. شما می توانید از یک رنگ به رنگ دیگر بروید، مانند محتوای بصری مبتنی بر قرمز به رنگ آبی. همچنین می‌توانید تغییرات را ظریف انجام دهید، مانند تغییر رنگ از قرمز به صورتی، یا بنفش به بنفش.

انواع دیگری از چیدمان ها نیز وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید. چیدمان صفحه شطرنجی به طور متناوب از یک تصویر تیره و یک تصویر رنگی روشن استفاده می کند.

5. فیلم ها به همان اندازه مهم هستند.

برای اینکه فید اینستاگرام خود را برجسته تر کنید، ویدیوها را فراموش نکنید. ترکیب مناسب محتوای تصویری و ویدیویی می تواند به شما در جذب فالوورهای واقعی اینستاگرام و لایک های اینستاگرام کمک کند. رشد در اینستاگرام نه تنها با تصاویر، بلکه توسط ویدیوها نیز تعیین می شود.

می‌توانید ویدیوهایی را که ایجاد می‌کنید مستقیماً در فید خود آپلود کنید یا می‌توانید از آنها در داستان‌ها یا حلقه‌ها استفاده کنید. در حالت ایده‌آل، برای اطمینان از اینکه فید اینستاگرام شما طراحی ثابتی دارد، می‌خواهید استوری‌ها و حلقه‌های شما نیز آن طرح را منعکس کنند. ایجاد ویدیوهایی که با زیبایی برند شما مطابقت دارند می تواند به حساب شما کمک کند تا بیشتر برجسته شود.

ایجاد فید اینستاگرام شما

فید اینستاگرام شما باید بتواند داستان برند شما را به تصویر بکشد. حتی بدون اطلاع از برند شما، یک فالوور بالقوه اینستاگرام باید بتواند در یک نگاه بگوید محتوای شما در مورد چیست. گروه های حمایت از حیوانات بیشتر در مورد حیوانات پست می کنند، در حالی که گروه های حفاظت از طبیعت در مورد طبیعت پست می کنند.

نمایه‌های تجارت الکترونیک محصولات خود را به نمایش می‌گذارند، در حالی که تأثیرگذاران محتوایی را با محوریت شخصیت برند خود ایجاد می‌کنند. با درک اینکه می‌خواهید برند خود را به‌عنوان چه چیزی به تصویر بکشید و امیدوارید در ازای آن چه چیزی به دست آورید، می‌توانید به فید اینستاگرام عالی استایل دهید.

 

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

نوشته های تازه