نظرات “Promote It @” چیست و چگونه می توان آنها را از پست های خود حذف کرد؟

نظرات "Promote It @" چیست و چگونه می توان آنها را از پست های خود حذف کرد؟
نظرات “Promote It @” چیست و چگونه می توان آنها را از پست های خود حذف کرد؟

اگر مرتباً از حساب اینستاگرام خود استفاده می کنید، احتمالاً قبلاً با چند کامنت «ترویج آن @» مواجه شده اید. در ابتدا می تواند غافلگیر کننده به نظر برسد، به خصوص که به نظر می رسد روند رو به رشد است. پاسخ سوال شما در الگوریتم اینستاگرام نهفته است.

با روشی که الگوریتم اینستاگرام در حال حاضر کار می‌کند، زمانی که در محتوای دیگران پست می‌کنید، کشف شدن توسط فالوورهای واقعی اینستاگرام آسان‌تر است. آنها ممکن است افرادی باشند که شما دنبال می کنید یا نباشند. در حالی که بسیاری از افراد به هر تعداد از پست‌ها نظر می‌دهند، شما باید مراقب باشید. استفاده بیش از حد از این استراتژی می تواند شما را به یک اسپمر اینستاگرام تبدیل کند.

وقتی اعلان‌های اینستاگرام را دریافت می‌کنید و برای بررسی می‌روید، معمولاً انتظار دارید که نظر از طرف خانواده یا دوستانتان ارسال شود. حتی ممکن است از نظر یک فرد تصادفی که با حساب شما برخورد کرده تعجب نکنید. با این حال، اگر مدام با نظراتی روبرو می شوید که به نظر اسپم هستند – چه کار می کنید؟

مردم اغلب از ارسال کننده های هرزنامه اینستاگرام که کامنت های «آن را به @@» می گذارند، عصبانی می شوند؟ این به این دلیل است که هیچ ارتباطی با نمایه آنها یا نوع محتوایی که آنها پست می کنند ندارد. نظرات به صورت پراکنده گذاشته می شوند و اغلب برای تبلیغ سایر سازندگان محتوا استفاده می شوند.

نظرات «ترویج آن @» که مدام می بینید چیست؟

روشی که افراد در اینستاگرام خود را تبلیغ می‌کنند، ارتباط مستقیمی با نحوه ارائه الگوریتم دارد. این بدان معناست که اگر مردم بدانند که استفاده از برخی نکات می تواند نفع الگوریتم اینستاگرام را به سمت آنها منحرف کند، احتمالاً از آن نکات استفاده خواهند کرد.

بنابراین وقتی برندها و اینفلوئنسرها فهمیدند که می توانند با واداشتن مردم به اظهار نظر در مورد پست هایشان در معرض دید قرار بگیرند، اولویت آنها تعامل کاربر بود. با این حال، الگوریتم اکنون بر روی ارتباطات شخصی بیش از مشاغل تمرکز دارد. این بخشی از تلاش اینستاگرام برای ایجاد ارتباطات واقعی در پلتفرم خود است.

این بدان معنی است که افرادی که در پست های شما نظر می دهند توسط الگوریتم در اولویت قرار می گیرند. این به ویژه در مورد محتوایی که شما و دنبال کنندگانتان می بینید صدق می کند. علاوه بر این، وقتی نوبت به دو نظر برتر نشان داده شده می‌رسد، الگوریتم نظرات پروفایل‌های تایید شده را در اولویت قرار می‌دهد.

حتی اگر از این پلتفرم برای برقراری ارتباط منظم با یکی دیگر از دوستان نزدیک یا اعضای نادرست به طور منظم استفاده می‌کردید، ممکن است چنین باشد. این کامنت‌ها که به «کامنت‌های چسبنده» معروف هستند، املاک اصلی برای مشاغل و برندهایی هستند که می‌خواهند فالوورهای واقعی اینستاگرام خود را گسترش دهند.
اما فقط برندهای بزرگ و پروفایل‌های تایید شده نیستند که کامنت‌های «تبلیغ آن را @» در اینستاگرام ارسال می‌کنند. اکانت های جعلی اینستاگرام نیز از این کامنت ها برای افزایش تعامل اینستاگرام خود استفاده می کنند.

این پروفایل ها معمولاً توسط ربات ها اجرا می شوند و به طور انبوه یکدیگر را دنبال می کنند تا تعداد زیادی فالوور به دست آورند. اگر روی محتوای آنها کلیک کنید، به طور مداوم متوجه خواهید شد که نرخ تعامل آنها پایین است، اگر اصلا وجود داشته باشد.

دسته دیگری از اسپمرهای اینستاگرام که باید از آنها مطلع باشید گروه های پاد اینستاگرام هستند. این اکانت ها لزوما جعلی نیستند، اما اغلب تنها با هدف جذب فالوور اینستاگرام اجرا می شوند.

اما آیا کاری وجود دارد که بتوانید برای محافظت از خود در برابر نظرات “آن را تبلیغ کنید @” انجام دهید؟ یا باید به سادگی به کاربران اجازه دهید که در مورد پست های شما اسپم نظر دهند؟ اگر می‌خواهید نظرات آن‌ها را حذف کنید یا به دنبال راهی برای غیرفعال کردن دائمی نظرات «Promote it @» از اینستاگرام خود هستید، در جای مناسبی هستید.

چگونه می توانید آن نظرات “Promote It @” را در اینستاگرام حذف کنید؟

اینستاگرام برای کنترل اینکه چه کسی می‌تواند روی پست‌های شما نظر بدهد، انعطاف‌پذیری زیادی به شما می‌دهد. این یک گام ضروری نه تنها برای متوقف کردن هرزنامه‌ها و کلاهبرداران آنلاین است، بلکه راهی برای جلوگیری از مسائلی مانند آزار و اذیت سایبری است.

مراحل مختلفی وجود دارد که می توانید انجام دهید، بسته به سناریوی خاص شما ممکن است موثر باشند یا نباشند. بیایید همه این موارد را یکی یکی بررسی کنیم:

نظرات "Promote It @" چیست و چگونه می توان آنها را از پست های خود حذف کرد؟
نظرات “Promote It @” چیست و چگونه می توان آنها را از پست های خود حذف کرد؟

1. نظر را حذف کنید

می‌توانید نظری را که دوست ندارید حذف کنید و دیگر مجبور نخواهید بود به آن فکر کنید. به سادگی روی کامنت کلیک کنید و به پایین فشار دهید تا پاپ آپ ظاهر شود. سپس یکی از گزینه های خود را برای حذف انتخاب کنید.

با این حال، این فقط از شر نظر خاصی که شما حذف کرده اید خلاص می شود. ایجادکننده نظر همچنان می‌تواند در هر زمانی که بخواهد بازگردد و پست «آن را تبلیغ کنید @» بگذارد. حذف کامنت همچنین مانع از نمایش نظرات مشابه سایر اکانت های جعلی اینستاگرام در بخش نظرات پست شما نمی شود.

2. نظر دادن برای پست را خاموش کنید

همچنین می توانید نظر دادن برای پست را به طور کلی خاموش کنید. برای انجام این کار، ابتدا باید روی سه نقطه در گوشه بالای محتوای مورد نظر کلیک کنید. سپس هنگامی که منوی کشویی ظاهر شد، به سادگی گزینه Turn Off Commenting را انتخاب کنید.

این یک روش بسیار ظریف برای اطمینان از اینکه نظرات «آن را تبلیغ کنید @» نمی‌توانند در پست شما ظاهر شوند، است. با این حال، این بدان معناست که دیگر هیچ کس نمی تواند در مورد پست شما نظر دهد.

بنابراین اگر فقط می خواهید از شر یک نوع نظر خلاص شوید، این راه حل ایده آل برای شما نیست.

3. پروفایل آنها را مسدود کنید

اگر با هرزنامه‌نویس اینستاگرام مواجه شدید که می‌خواهید روی پست‌های خود کامنت نگذارد، می‌توانید پروفایل او را مسدود کنید. در حالی که این یک مرحله افراطی است، اما تضمین می کند که دیگر هرگز توسط آن هرزنامه اینستاگرام آزار نخواهید دید.

به همین ترتیب، شما همچنین نمی توانید از گذاشتن نظرات مشابه سایر کاربران در پست های خود جلوگیری کنید. شما باید هر بار که در پست خود نظری با عنوان “Promote It @” می گذارید، آنها را به صورت جداگانه مسدود کنید. .

4. از تنظیمات حریم خصوصی اینستاگرام استفاده کنید

یک راه وجود دارد که می‌توانید دقیقاً به آنچه می‌خواهید دست یابید و از گذاشتن نظرات چنین حساب‌هایی روی پست‌هایتان به‌طور کلی جلوگیری کنید. باید به تنظیمات حریم خصوصی اینستاگرام رجوع کنید تا راهی برای مسدود کردن افراد خاص یا گروه‌هایی از افراد از نظر دادن روی پست‌هایتان پیدا کنید.

ابتدا باید به Comment Controls بروید. با کلیک بر روی چرخ دنده شکل در نمایه خود می توانید به این موضوع برسید. این شما را به گزینه ای به نام «ویرایش نمایه» می برد. از اینجا، سه انتخاب در مورد انواع افرادی که می توانند روی پست های شما نظر دهند، به شما ارائه می شود. این شامل:

  • افرادی که در اینستاگرام دنبال می کنید و افرادی که شما را دنبال می کنند
  • فقط افرادی که در اینستاگرام فالو می کنید
  • فقط افرادی که شما را در اینستاگرام دنبال می کنند

شما می توانید یکی از این سه مورد را انتخاب کنید. برای متوقف کردن نظرات «آن را تبلیغ کنید @»، باید گزینه «فقط افرادی را که دنبال می‌کنید» انتخاب کنید. این به شما امکان می دهد مستقیماً نظارت کنید که چه کسی می تواند روی پست های شما نظر دهد و چه کسی نمی تواند.

وقتی نوبت به دو گزینه دیگر می‌رسد، هر دوی آن‌ها کار را برای اسپمرهای اینستاگرام و حساب‌های جعلی اینستاگرام بسیار آسان می‌کنند تا به پست‌های شما نظر بدهند. در عوض، فقط به افرادی که دنبال می‌کنید اجازه دهید روی پست‌های شما نظر بدهند.

خانواده و دوستان نزدیک خود را دنبال کنید. سپس می توانید مطمئن باشید که افراد موجود در حلقه شما می توانند پست های شما را لایک کنند و در مورد آنها نظر دهند.

چرا غیرفعال کردن نظرات “Promote it @” ضروری است؟

اگر از شر نظرات «آن را تبلیغ کنید @» در پست خود خلاص نکنید، جریمه ای وجود ندارد. با این حال، مگر اینکه آنها را حذف کنید، هر کسی که با پست شما روبرو می شود محتوای هرزنامه را پیدا می کند. در یک پلتفرم بصری مانند اینستاگرام، توجه دقیق به نحوه ارائه نمایه خود بسیار مهم است.

علاوه بر این، شما همچنین در معرض خطر قرار دادن عزیزان خود در معرض محتوایی هستید که به طور بالقوه می تواند به آنها آسیب برساند. به یاد داشته باشید که بسیاری از این اکانت های جعلی اینستاگرام توسط افرادی اداره می شوند که برای ایجاد پروفایل خود دستور کار دارند. به عنوان مثال، یک دوست یا یکی از اقوام که روی یک پست یک کلاهبردار کلیک می کند، ممکن است در نهایت پول خود را از دست بدهد.

نتیجه

به یاد داشته باشید که در اینستاگرام، فقط پروفایل های تجاری هستند که می توانند پروفایل خود را به این روش تبلیغ کنند. در عین حال، باید از گذاشتن پست های تبلیغاتی مشابه در اینستاگرام نیز خودداری کنید. اگر صاحب کسب و کار اینستاگرامی خود هستید و می خواهید فالوورهای واقعی اینستاگرام داشته باشید، باید روی محتوای خود تمرکز کنید.
با ایجاد محتوای با کیفیت، الگوریتم را به نفع خود تغییر می دهید. سپس، باید در نظر داشته باشید که در مورد افراد مشهور و مخاطبان خود که ممکن است به برند شما علاقه مند باشند، تحقیق کنید. سپس، نظرات معتبری را روی پست‌های آن‌ها بگذارید و منتظر بمانید تا پاسخ آنها را بشنوید.

نوشتن یک کامنت جالب یا شوخ‌آمیز که باعث پاسخگویی می‌شود، استراتژی بسیار بهتری برای افزایش شتاب و رشد در اینستاگرام است. اگر می خواهید یک اینفلوئنسر موفق اینستاگرام باشید، باید بتوانید از این طریق با افراد ارتباط برقرار کنید.

تا زمانی که توصیه های ارائه شده در این لیست را دنبال کنید، می توانید در کمترین زمان به آن نظرات تبلیغاتی رسیدگی کنید. اگر می‌خواهید مطمئن شوید که همه کسانی که برایتان مهم هستند همچنان می‌توانند نظر بدهند، فقط به یاد داشته باشید که آنها را دنبال کنید.

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

نوشته های تازه