چگونه مطمئن شویم که بخش نظرات اینستاگرام شما پس از خرید فالوور اینستاگرام اسپم به نظر نمی رسد

 

فالوفون-فالورگیر اینستاگرام

اگر فردی هستید که به دنبال این هستید که به عنوان یک تأثیرگذار بزرگ شوید، باید از پتانسیل عظیم اینستاگرام بهره ببرید. با این حال، شروع از صفر در اینستاگرام کار سختی است. حتی اگر روزانه مطالبی را پست می‌کنید، باز هم زمان و تلاش زیادی را صرف می‌کنید تا دنبال‌کنندگانی به دست آورید که به اندازه کافی قوی باشند تا به شما شهرت و ثروت ببخشند.

به همین دلیل است که این روزها بسیاری از اینفلوئنسرهای مشتاق خرید فالوور اینستاگرام را انتخاب می کنند.

خرید فالوور در اینستاگرام یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش سریع پله‌های اینستاگرام است. یکی از مشکلاتی که برای خرید فالوور در اینستا پیش می آید این است که اسپم های زیادی در قسمت نظرات ظاهر می شود. در این مقاله، ما به شما توصیه می‌کنیم که چگونه می‌توانید از هرزنامه‌ها دوری کنید، حتی اگر دنبال‌کننده در اینستاگرام خریداری می‌کنید.

1. از دنبال کردن حساب های تصادفی جلوگیری کنید

بسیاری از اسپم‌های اینستاگرام از حساب‌های تصادفی که شما را دنبال می‌کنند می‌آیند. وقتی در اینستا فالوور می‌خرید، احتمال زیادی وجود دارد که تعداد زیادی از حساب‌های تصادفی اینستا شما را دنبال کنند. در حالی که برخی از این حساب‌ها ممکن است متعلق به افراد واقعی باشند، برخی دیگر ممکن است ربات باشند و این ربات‌ها هستند که هرزنامه‌ها را اغلب انجام می‌دهند.

به طور معمول، چنین حساب‌هایی محتوای توهین‌آمیز و نامناسب ارسال می‌کنند،

اما راه‌هایی وجود دارد که از طریق آنها می‌توانید فعالیت‌های آن‌ها را در صفحه خود برای همیشه به رختخواب بکشید.

برای شروع، باید تنظیمات حریم خصوصی حساب خود را تغییر دهید و حساب خود را خصوصی کنید. پس از انجام این کار، هر بار که حساب یا صفحه دیگری بخواهد شما را دنبال کند، درخواست های فالو دریافت خواهید کرد.

شما می توانید این صفحات را به صورت جداگانه بررسی کنید تا متوجه شوید که صفحات اصلی و جعلی هستند. با انجام این کار، کنترل کاملی بر صفحاتی که می خواهید به عنوان فالوور اینستاگرام خود داشته باشید، دارید.

همچنین باید پیشنهادات دنبال کردن را در پلتفرم‌ها خاموش کنید. پیشنهادات را دنبال کنید اینگونه عمل می کند – حساب شما، همراه با حساب های دیگر از جایگاه های مشابه، به افرادی نشان داده می شود که ممکن است به آنچه شما برای ارائه دارید علاقه مند باشند.

در حالی که فعال نگه داشتن پیشنهادات فالو ممکن است به صفحه شما در معرض دید بیشتری قرار دهد،

همچنین احتمال اینکه حساب های تصادفی شما را دنبال کنند و نظرات هرزنامه را در سراسر پست های شما بگذارند افزایش می دهد. بنابراین، توصیه می‌کنیم پیشنهادات فالو خود را خاموش کنید تا از حساب‌هایی که احتمالاً فید اینستاگرام شما را اسپم می‌کنند دوری کنید.

گزینه دیگری که برای جلوگیری از باقی ماندن دنبال کنندگان اسپم دارید، گزارش آنها و مسدود کردن حساب ها است.

هنگامی که گزینه “گزارش” را در اینستا می زنید، یک کادر محاوره ای باز می شود که دلیل گزارش حساب را از شما می پرسد. اگر یک حساب کاربری را عمدتاً به دلیل ارسال هرزنامه گزارش می‌کنید، گزینه «این هرزنامه است» را در کادر گفتگو انتخاب کنید.

گردانندگان اینستاگرام اکانت گزارش شده را بررسی می کنند و اگر سایر اکانت ها نیز آن را گزارش کرده باشند، ظرف چند روز آن را مسدود خواهند کرد.

2. به لایک های اسپم پایان دهید

حساب‌هایی که برای ارسال هرزنامه بدنام هستند نیز احتمالاً در پست‌های شما لایک‌های اسپم به جا می‌گذارند.

در حالی که لایک های هرزنامه به اندازه کامنت های اسپم آسیب نمی زند، هنوز عاقلانه است که آنها را برای همیشه حذف کنید. باز هم پاسخ این است که در وهله اول از دنبال کردن فالوورهای اسپم با استفاده از مراحلی که در نکته قبل به آن اشاره کردیم جلوگیری کنید.

با این حال، اگر می‌خواهید حساب خود را عمومی نگه دارید، اما همچنان می‌خواهید از لایک‌های اسپم جلوگیری کنید، باید حساب‌های اسپم را شناسایی کنید.

هنگامی که حساب ها را شناسایی کردید، باید آنها را گزارش دهید. اگر فالوورهای اسپم زیادی دارید، این فرآیند زمان بر خواهد بود. با این حال، در پایان روز، ارزشش را دارد زیرا به شما کمک می کند تا در دراز مدت از لایک ها و نظرات هرزنامه دوری کنید.

 

فالوفون-فالورگیر اینستاگرام

3. فالوورهای خود را از ارسال نظرات اسپم منع کنید

اکنون که می‌دانید چگونه از لایک‌ها و فالوورهای اسپم اینستاگرام جلوگیری کنید، وقت آن است که نگاهی به کارهایی بیندازید که می‌توانید برای دوری از نظرات اسپم انجام دهید.

ابتدا صفحه «تنظیمات» را باز کنید و به بخش «حریم خصوصی» بروید.
بعد، به “نظرات” بروید.
در صفحه «نظرات»، با گزینه‌های سفارشی‌سازی نظرات زیادی روبرو خواهید شد. به عنوان مثال، می توانید برخی از کاربران را از نظر دادن روی پست های خود مسدود کنید.

گزینه های فیلتر کردن نظرات نیز وجود دارد که می توانید از آنها برای جلوگیری از نظرات حاوی محتوای نامناسب یا توهین آمیز استفاده کنید.
گزینه های فیلتر کردن نظرات به ویژه برای صفحات تجاری اینستاگرام مفید هستند. اکانت های اسپم اغلب صفحات کسب و کار اینستا را دنبال می کنند و کسب و کارهای مشکوک خود را از طریق نظرات اسپم تبلیغ می کنند.

می توانید چنین نظراتی را فیلتر کنید تا هیچ کسب و کار دیگری نتواند محصولات و/یا خدمات خود را در پست های شما تبلیغ کند.

4. از ذکر و برچسب های اسپم خودداری کنید

ذکر و تگ های اسپم نیز ممکن است کار را برای شما در اینستاگرام سخت کند. با این حال، راه هایی وجود دارد که از طریق آنها می توانید با ذکر و برچسب های هرزنامه نیز مقابله کنید. اگر نمی‌خواهید صفحه شما در پست‌های هرزنامه ذکر و/یا برچسب‌گذاری شود، می‌توانید کارهای زیر را انجام دهید:

صفحه «تنظیمات» را باز کنید و به بخش «حریم خصوصی» بروید.
بعد، صفحه “برچسب ها” را باز کنید.
در صفحه «برچسب‌ها»، می‌توانید حساب‌هایی را انتخاب کنید که می‌توانند حساب شما را ذکر یا برچسب‌گذاری کنند.
همچنین می‌توانید تأیید برچسب دستی را فعال کنید، یعنی اگر حساب دیگری بخواهد صفحه شما را تگ کند، ابتدا باید توسط شما تأیید شود.
همچنین می توانید تغییراتی در تگ های موجود ایجاد کنید.

به عنوان مثال، اگر تنظیمات تأیید برچسب دستی خاموش است و صفحه شما در پستی که مورد پسند شما نیست ذکر یا برچسب زده شده است، می توانید بسته به اولویت خود برچسب ها را حذف یا پنهان کنید.

5. از DM های هرزنامه دوری کنید

بسیاری از هرزنامه‌نویسان اینستاگرام وجود دارند که از ویژگی DM پلتفرم برای اسپم کردن صفحات دیگر استفاده می‌کنند. پیام‌ها معمولاً دارای محتوایی هستند که از صفحات دیگر می‌خواهد سفیران برند آنها شوند یا محتوا و صفحات آنها را لایک کنند و/یا دنبال کنند.

بار دیگر، اینستاگرام ویژگی‌های مفیدی را ارائه می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد تا برای همیشه از ارسال پیام‌های اسپم جلوگیری کنند. برای انجام این کار؛ این موارد را دنبال کنید:

از تنظیمات Insta خود به صفحه «حریم خصوصی» بروید
در مرحله بعد، به بخش “پیام ها” بروید.
با انتخاب دریافت DM فقط از صفحاتی که دنبال می کنید ادامه دهید.
همچنین مهم است که مراقب صفحاتی باشید که تصمیم دارید دنبال کنید. به عنوان مثال، اگر یک صفحه اینستاگرام را دنبال می کنید که به دلیل ارسال هرزنامه بدنام است،

حتی پس از اینکه فالوورهای مشکوک اینستاگرام را مسدود کردید، همچنان از آن DM دریافت خواهید کرد. بنابراین، در چنین سناریویی، ابتدا باید صفحه اسپم را لغو فالو کنید و سپس تنظیمات DM خود را تغییر دهید.

انواع هرزنامه های اینستا و اینکه چگونه ارسال هرزنامه می تواند صفحه اینستا شما را تحت تاثیر قرار دهد

زمانی که ارسال هرزنامه برای اولین بار در اینستا شروع شد، نسبتاً ساده بود و از نظر تنوع زیاد نبود. با این حال، با بزرگ‌تر شدن و بزرگ‌تر شدن اینستا، ارسال‌کنندگان هرزنامه شروع به یافتن راه‌های خلاقانه‌تری نسبت به قبل برای ارسال هرزنامه به دیگر کاربران این برنامه کردند.

در این بخش، می‌خواهیم در مورد انواع اسپمرهایی که می‌توانید در اینستاگرام با آنها روبرو شوید و اینکه چگونه فعالیت‌های آنها می‌تواند روی صفحه شما تأثیر بگذارد، به شما بگوییم. تقریباً سه نوع اسپمر اینستا وجود دارد:

کسانی که به صورت تهاجمی اسپم می کنند: این نوع از اسپمرها معمولاً در رفتار خود پرخاشگری زیادی نشان می دهند. آنها معمولاً شروع به دنبال کردن شما می کنند و بلافاصله شروع به ارسال DM، ارسال نظرات اسپم و برچسب زدن و ذکر صفحه شما در پست های خود می کنند.

گاهی اوقات، چنین اسپمرهایی نیز کاربران را تشویق می کنند تا روی پیوندهای خاصی کلیک کنند، در حالی که ادعا می کنند با کلیک بر روی آن پیوندها، لایک ها و/یا فالوورهای بیشتری در اینستاگرام ایجاد می شود.
کسانی که به صورت غیرفعال هرزنامه می‌فرستند: شناسایی هرزنامه‌های غیرفعال سخت‌تر است، زیرا آنها کاملاً مشخصات پایینی دارند تا مشکوک ایجاد نکنند.

به طور معمول، این هرزنامه‌ها نمایه‌هایی بدون عکس نمایه دارند و اگر آن‌ها را داشته باشند، معمولاً تصاویر اغواکننده هستند.

آنها از طریق این تصاویر فریبنده امیدوارند که لایک و فالوور بیشتری به دست آورند.

آنها همچنین تمایل دارند از ویژگی Insta’s Stories بیشتر از سایر ویژگی های پلتفرم استفاده کنند. داستان های آنها معمولاً دارای پیوندهایی به سرویس های مشکوک است که ادعا می کنند می توانند تعامل کاربران را در اینستا افزایش دهند.
کسانی که متقابل می‌کنند: این اسپمرها در تجارت لایک و فالوور در اینستا هستند.

آنها معمولاً با ارسال نظری مانند “لایک برای لایک کردن” یا “دنبال کردن برای دنبال کردن” کار می کنند، یعنی اگر پست ها و صفحات آنها را دوست داشته باشید و/یا دنبال کنید، آنها کامنت شما را دنبال می کنند. این هرزنامه‌ها معمولاً ضرر زیادی ندارند.

با این حال، اگر زودتر آن‌ها را حذف نکنید، بخش‌های نظرات در تمام پست‌های شما ممکن است در نهایت هرزنامه به نظر برسند.
بنابراین، اکنون که در مورد انواع مختلف هرزنامه‌ها در اینستا می‌دانید، وقت آن است که در مورد اینکه چرا ارسال هرزنامه در اینستا می‌تواند برای صفحه شما مضر باشد صحبت کنید.

خوب، برای شروع، اگر پست‌های شما مملو از نظرات اسپم باشد، بسیاری از فالوورهای واقعی از آنها پرت می‌شوند و دیگر به پست‌های شما توجه نمی‌کنند.

افراد اینستاگرام همچنین تغییرات مکرری در الگوریتم پلتفرم ایجاد می‌کنند و محدودیت‌های سخت‌تری را برای ارسال‌کنندگان هرزنامه ایجاد می‌کنند. بنابراین، اگر تعداد فالوورهای اسپم زیادی دارید، احتمال زیادی وجود دارد که رشد شما توسط اینستاگرام ارگانیک تلقی نشود.

نتیجه

بنابراین، در پایان روز، بهتر است از دنبال کنندگان هرزنامه دوری کنید و در عوض صفحه اینستا خود را به طور ارگانیک رشد دهید.

اگر برندی دارید و در اینستاگرام هستید، با به دست آوردن تعداد زیادی فالوور ارگانیک، آن را در پلتفرم تبلیغ کنید. اگر مجبور به خرید فالوور هستید، بهتر است سرویسی مانند مستر اینستا را انتخاب کنید که به صفحات اینستا اجازه می دهد بدون هیچ مشکل طولانی مدت به سرعت رشد کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

نوشته های تازه