چگونه یک نشان تایید شده اینستاگرام به صورت رایگان دریافت کنیم

چگونه یک نشان تایید شده اینستاگرام به صورت رایگان دریافت کنیم
چگونه یک نشان تایید شده اینستاگرام به صورت رایگان دریافت کنیم

این روزها اینستاگرام به قدری محبوب شده است که به سختی به یاد می آوریم که بدون آن چه می کردیم. ما مجبور شدیم تلفن را برداریم و در واقع با دوستان و خانواده خود تماس بگیریم تا بفهمیم آنها در حال انجام چه کاری هستند.

عجیب است درست است؟ ناگفته نماند که اینستاگرام یک پلت فرم شگفت انگیز برای ارتباط با مردم و به اشتراک گذاری محتوا است. به نظر می رسد به معنای واقعی کلمه همه از اینستاگرام استفاده می کنند. در حالی که این کاملاً صادق نیست، بیش از 1 میلیارد کاربر فعال در سایت وجود دارد.

دوست داشتن، دنبال کردن، و به اشتراک گذاری همه چیز زیر نور خورشید.

یکی از بهترین چیزهای اینستاگرام این است که هر کسی می تواند یک حساب کاربری رایگان ایجاد کند. سلبریتی ها، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها، مشاغل، معلمان – شما نام ببرید و احتمالاً یک حساب اینستاگرام برای آن وجود دارد.

بهتر از این، کاربران فقط به یک حساب محدود نمی شوند، بلکه می توانند دو، سه یا پنج حساب داشته باشند! در واقع، شما می توانید تا پنج حساب در یک دستگاه داشته باشید. اما اگر یک گوشی هوشمند و تبلت دارید، به راحتی می توانید 10 حساب کاربری را مدیریت کنید.

در حالی که این نوع دسترسی بخشی از چیزی است که اینستاگرام را بسیار عالی می کند، اما فضایی برای فیشینگ، هرزنامه و حساب های جعلی نیز باقی می گذارد. حتی حساب‌هایی وجود دارد که ادعا می‌کنند افراد هستند، مانند افراد مشهور، اما اصلاً با آن شخص ارتباطی ندارند. اگرچه یک طرفدار بسیار فداکار.

این ممکن است بی ضرر به نظر برسد، اما حساب های جعلی می تواند برای مشاغل و افراد مشهوری که سعی در کنترل تصویر و برند خود دارند، مضر باشد.

خوشبختانه اینستاگرام متوجه این مشکل شد و روند تایید آن را آغاز کرد. پس از تایید کاربران، یک نشان کوچک آبی رنگ در کنار نام کاربر ظاهر می شود. این نشان به همه اطلاع می‌دهد که حساب قانونی است و شخص یا کسب‌وکار همان کسی است که می‌گوید. مهمتر از آن، این یک نماد وضعیت است.

کری فلین، نویسنده Mashable می‌گوید: نماد آبی می‌تواند به مردم کمک کند تا در تجارت اینفلوئنسر مارکتینگ مشروعیت پیدا کنند و اعتباری را در جامعه اینستاگرام به ارمغان می‌آورد. “این طناب مخملی اینستاگرام است.”

فرآیند تأیید برای رسانه های اجتماعی جدید نیست. پلتفرم‌هایی مانند توییتر و فیس‌بوک قبلاً فرآیندهای تأیید را اجرا کرده‌اند تا به کاربران خود کمک کنند تا بفهمند واقعاً محتوای چه کسی را مشاهده می‌کنند. فیس‌بوک حتی نیاز دارد که حساب‌های خاصی تأیید شود اگر بخواهند پست‌هایی را تبلیغ کنند که «اهمیت سیاسی یا ملی» در نظر گرفته می‌شوند.

در حالی که اقدامات فیس بوک در پاسخ به تغییر نفوذ سیاسی بود، اینستاگرام فرآیند تأیید خود را به عنوان بخشی از اقدامات سه بخشی خود برای افزایش امنیت سایت اجرا کرد. جدای از فرآیند تأیید، اینستاگرام ورود احراز هویت دو قسمتی را در کنار نیاز به اطلاعات اضافی درباره حساب‌ها مانند کشوری که ایجاد شده‌اند، پیاده‌سازی کرد.

به گفته مایک کریگر، یکی از بنیانگذاران اینستاگرام و مدیر ارشد فناوری، «[این] ابزارها به ایمن‌تر شدن اینستاگرام کمک می‌کنند و بازیگران بد را قبل از آسیب رساندن متوقف می‌کنند.

چرا شما نشان تأیید اینستاگرام را می خواهید؟

اگر در حال حاضر تعداد زیادی فالوور و تعامل دارید، ممکن است تعجب کنید که چرا حتی نیاز به دریافت نشان تأیید شده اینستاگرام دارید. شاید شما یک کسب‌وکار جدید هستید و چیزهای دیگری برای نگرانی دارید.

یا اگر تنها چیزی که به شما می‌دهد علامت آبی کوچک کنار نامتان باشد، نکته‌ای را در این فرآیند نمی‌بینید. باور کنید یا نه، دلایل بسیار خوبی برای جستجوی نشان تایید برای اینستاگرام وجود دارد.

قبلاً بحث کرده‌ایم که چگونه وقتی یک نشان تأیید شده اینستاگرام دریافت می‌کنید، کسب و کار و نمایه شما معتبرتر به نظر می‌رسد. از این اصالت فواید بسیار دیگری سرچشمه می گیرد. وقتی کاربران آن نشان آبی کوچک را می بینند، فوراً تصور می کنند که برند شما محبوب است.

چرا؟ زیرا آنها می‌دانند که این علامت‌ها معمولاً فقط به حساب‌هایی داده می‌شوند که تعداد زیادی دنبال کننده دارند. نشان تأیید اینستاگرام همچنین به مردم می گوید که اینستاگرام حساب شما را با مشخصات بالا در نظر گرفته است. افراد بیشتری به سایت‌هایی مانند اینستاگرام اعتماد می‌کنند تا اطلاعات کسب‌وکارها را بیاموزند و این علامت یک راه دیگر برای ایجاد اعتماد بین مخاطبان است.

نکاتی در مورد نحوه دریافت نشان تایید اینستاگرام
به خاطر داشته باشید که حساب های خصوصی نمی توانند برای نشان تأیید درخواست دهند. نمایه شما باید عمومی و قابل مشاهده باشد تا همه بتوانند آن را دنبال کنند. اکانت باید شامل حداقل یک پست، بیوگرافی کامل و تصویر نمایه باشد.

این باید در یک شخص حقیقی یا کسب و کار یا نهاد دیگر ثبت شده باشد و باید عاری از هر نوع پیام “افزودن من” باشد که علامت قرمزی برای کلاهبرداران و مشاغل غیرقانونی و تأثیرگذاران است. اگر شما یک کسب و کار موفق هستید و محصولات شما مطلوب هستند، نیازی به ترول کردن افراد برای اضافه کردن نیست. در اینجا چند نکته مفید برای تأیید اعتبار در اینستاگرام آورده شده است:

برای افزایش فالوورها و تعامل پروفایل خود کار کنید
با تعداد فالوورهای زیاد و تعامل زیاد پروفایل، احتمال تایید شدن شما بیشتر است. از آنجایی که فرآیند تأیید فعلی به نفع حساب‌های شناخته شده با مخاطبان زیادی است، هرچه افراد بیشتری موارد شما را دوست داشته باشند و به اشتراک بگذارند، بهتر است.

با استفاده از هشتگ های محبوب، دید پروفایل خود را افزایش دهید
هشتگ ها راهی برای کاربران اینستاگرام است تا در یک مکالمه بزرگتر در مورد یک موضوع خاص شرکت کنند. اگر از هشتگ های محبوب در پست های خود استفاده می کنید، افرادی که به آن موضوعات علاقه مند هستند، احتمالا نمایه شما را خواهند دید. مطمئن باشید که آن را بیش از حد بارگذاری نکنید! طبق گفته Sprout Social، 11 تعداد هشتگ ایده آل برای درج در هر پست است.

ارسال تصاویر با وضوح بالا
از آنجایی که اینستاگرام بسیار بصری گرا است، باید تلاش کنید تا تصاویر خود را برجسته کنید. اگر تصاویر دانه‌دار یا مبهم ارسال می‌کنید، فقط بدانید که پروفایل‌های زیادی وجود دارد که از تصاویر با وضوح بالا استفاده می‌کنند که تصاویر شما را از آب در می‌آورند.

اینستاگرام خود را در دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید
اگر در پلتفرم های دیگری مانند یوتیوب یا فیس بوک پروفایل دارید، صفحه اینستاگرام خود را از این سایت ها تبلیغ کنید. به این ترتیب می توانید تعداد فالوورهای خود را در هر سایت به حداکثر برسانید.

در مورد بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام تحقیق کنید تا شانس دیده شدن و درگیر شدن محتوای شما را افزایش دهید
به احتمال زیاد یکشنبه شب روی کاناپه خود نشسته اید و در اینستاگرام و دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی پیمایش می کنید.

حدس بزنید – بقیه هم همینطور! همه ساعات روز در دنیای رسانه های اجتماعی برابر نیستند. برای تحقیق در مورد بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام وقت بگذارید و شانس خود را برای افزایش تعامل و به دست آوردن فالوور افزایش دهید.

یک لمس شخصی به پست های خود اضافه کنید
هیچ کس نمی خواهد یک ربات را دنبال کند. برند خود را متمایز کنید و مطمئن شوید که به پست‌های خود یک حس شخصی اضافه کنید که منحصر به فرد شماست. به این ترتیب شانس بیشتری برای به دست آوردن فالوورهای بیشتر و تایید شدن دارید.

مراقب خدمات نشان تایید شده اینستاگرام شخص ثالث باشید
مانند بسیاری از ویژگی های جدید اینستاگرام، این نشان آبی کوچک به راحتی مورد توجه قرار گرفته است. پیش از این، اینستاگرام مجبور بود این پیشنهاد را به حساب های شخصی گسترش دهد تا حساب کاربری تأیید شود. قبلاً دعوتنامه فقط به حساب‌هایی ارائه می‌شد که دنبال‌کنندگان بسیار زیادی داشتند.

بنابراین معمولا فقط سیاستمداران، افراد مشهور و برندهای بزرگ مانند نایک یا تارگت نشان تایید شده برای اینستاگرام را دریافت می‌کنند. این نشان را منحصر به فرد تر کرد و حتی بیشتر به دنبال آن بود.

کاربران به جای اینکه منتظر بمانند تا اینستاگرام نشان آبی را به آن‌ها اعطا کند، به دنبال راه‌هایی برای شکست دادن سیستم و دریافت نشان تأیید اینستاگرام برای خود، به اینترنت رفتند. وب‌سایت‌هایی شروع به ظهور کردند که ادعا می‌کردند می‌توانند در ازای دریافت قیمت، کاربران را تأیید کنند.

یک جستجوی سریع در گوگل انجام دهید و به راحتی می توانید آنها را پیدا کنید. برچسب‌های وسوسه‌انگیز مانند «ما اینستاگرام شما را تأیید می‌کنیم»، «چک تأیید شده اینستاگرام را ارزان دریافت کنید» و «نشان تأیید شده اینستاگرام را از 99 دلار دریافت کنید» برای کاربر جذاب است، و بگذارید صادق باشیم، 99 دلار برای تأیید و ظاهر شدن کسب‌وکار شما چقدر است.

مشروع تر در حالی که هیچ کمبودی در این نوع پیشنهادها وجود ندارد، اغلب پس از کمی کند و کاو، این مناظر به عنوان کلاهبرداری توسط مشتریان خود آشکار می شد. باز هم اینستاگرام متوجه شد. به جای اینکه به کاربران خود اجازه دهد تا در معرض کلاهبرداری پس از کلاهبرداری قرار گیرند، روند برنامه را برای تأیید در دسترس همه کاربران قرار داده است.

نشان تایید شده اینستاگرام به صورت رایگان دریافت کنیم
نشان تایید شده اینستاگرام به صورت رایگان دریافت کنیم

نحوه ارسال درخواست برای دریافت نشان تایید شده در اینستاگرام
درسته! تنها کاری که لازم است چند مرحله ساده است:

● از دستگاه همراه خود، وارد حسابی شوید که برای آن نشان تأیید شده می‌خواهید
● در صفحه نمایه خود، روی نماد منو ضربه بزنید
● روی تنظیمات و سپس درخواست تأیید ضربه بزنید
● باید نام کامل و تصویر خود را از کارت شناسایی عکس دار دولتی (گواهینامه رانندگی یا پاسپورت) وارد کنید.

ارسال یک درخواست برای تأیید تضمین نمی‌کند که نشان آبی کوچک را دریافت کنید، اما این گام خوبی برای احراز هویت بالقوه نمایه شما است. انجام این کار باعث مشروعیت بخشیدن به صفحه شما می شود، و اگر یک کسب و کار یا مدل یا سلبریتی تازه کار هستید، احتمال زیادی وجود دارد که نشان محبوبیت شما را افزایش دهد.

بعد از ارسال درخواست برای دریافت نشان تایید شده اینستاگرام چه اتفاقی می افتد
اینستاگرام به صراحت اعلام کرده است که هرگز در ازای دریافت نشان تایید شده درخواست پول نخواهد کرد. بنابراین آن سایت‌هایی که ادعا می‌کنند یک سرویس نشان تایید شده اینستاگرام هستند، بخشی از اینستاگرام نیستند و قدرت فروش آن را به شما ندارند.

اینستاگرام همچنین برای تأیید تأیید صحت شما سعی نخواهد کرد با شما تماس بگیرد. اگر اعلان‌هایی از سایتی دریافت کردید که به نظر می‌رسد اینستاگرام است که از شما می‌خواهد یکی از این کارها را انجام دهید، پاسخ ندهید.

آنها احتمالاً یک کلاهبردار آنلاین هستند که به امید دسترسی به اطلاعات شخصی شما یا سرقت چند دلار با شما تماس گرفته است.

با این حال، اینستاگرام با شما تماس خواهد گرفت تا به شما اطلاع دهد که آیا درخواست تأیید شما تأیید شده است یا خیر. اگر تأیید نشدید، می‌توانید پس از 30 روز یک درخواست تأیید جدید ارسال کنید.

راه هایی برای حذف نشان تایید اینستاگرام
اینستاگرام همیشه این توانایی را دارد که نشان تأیید خود را حذف کند، بنابراین در هنگام ایجاد فالوورهای خود و تعامل با سایر برندها این را در نظر داشته باشید. چند راه مطمئن برای حذف نشان تایید شده از اینستاگرام وجود دارد، مانند:

● سعی کنید نشان خود را تبلیغ کنید، نشان خود را بفروشید یا سعی کنید آن را به حساب دیگری منتقل کنید
● سعی کنید سایر خدمات را از طریق بخش بیوگرافی، تصویر نمایه یا نمایش نام خود تبلیغ کنید
● سعی کنید یک نشان تأیید شده در اینستاگرام از شخص ثالث بخرید (یعنی آن سایت‌هایی که در مورد آنها صحبت می‌کردیم!)

تقریباً اینستاگرام می گوید برای دریافت و حفظ نشان تأیید شده خود برای اینستاگرام، باید مراحل درخواست از طریق اینستاگرام را انجام دهید و مطمئن شوید که از آن فقط برای اثبات معتبر بودن پروفایل خود استفاده می کنید.

پیامد خرید نشان تأیید شده شما.
ما قبلاً در مورد خطرات عبور از شخص ثالث برای دریافت نشان تأیید شده برای اینستاگرام صحبت کرده‌ایم، و اگر باهوش باشید به هر قیمتی از آن اجتناب خواهید کرد. شاید جایگزین خوبی برای خرید لایک یا فالوور به نظر برسد، اما در واقعیت، اگر بخواهید نشان تایید شده اینستاگرام بخرید، حساب شما بسته می شود.

خرید نشان تایید از کارمندان اینستاگرام
بسیاری از اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در تبلیغ برند خود صادقانه کار می کنند و سزاوار همه دنبال کنندگان و شناخته شدن هستند. با این حال، برخی از اینفلوئنسرها وجود دارند که از میانبرها استفاده می کنند و سعی می کنند نشان های تأیید شده اینستاگرام را از کارمندان واقعی اینستاگرام خریداری کنند. حتی گزارش شده بود که این کارمندان نشان های آبی کوچک را بیش از 15000 دلار می فروختند. این یک برچسب قیمت بسیار گزاف است.

خرید نشان تأیید برای اینستاگرام نه تنها غیر صادقانه است، بلکه روند تأیید را برای بقیه خراب می کند. معمولاً برای دریافت نشان تأیید اینستاگرام، حساب‌ها باید ثابت کنند که معتبر هستند و دنبال‌کنندگان مناسبی دارند. به این ترتیب آنها موقعیت بالاتر خود را کسب می کنند و نشان های آبی باعث می شود که این حساب ها به راحتی قابل تشخیص باشند.

اگر کاربرانی که مستحق نشان تأیید نیستند، به طور ناگهانی آن را دریافت کنند، مشروعیت افرادی که شایسته هستند کاهش می یابد. این منجر به فرآیندهای راستی‌آزمایی سخت‌گیرانه‌تر و شرایط سخت‌تر برای کسانی که در داخل و خارج هستند می‌شود.

 

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

نوشته های تازه