فیلترهای اینستاگرام برای افزایش تعامل شما

 

فیلترهای اینستاگرام
فیلترهای اینستاگرام

ارتباط با پیروان خود در سطح شخصی هرگز آسان نبوده است. اینستاگرام هنوز در زمینه جذب فالوورها و توسعه برند شما پلتفرم اصلی است. اینستاگرام دارای ابزارهای زیادی است که می توانید از آنها برای بازتعریف و بازاریابی نام تجاری خود به راحتی استفاده کنید. طبق اطلاعات جمع آوری شده توسط اینستاگرام:

  • 90 users از کاربران یک تجارت را دنبال می کنند
    50٪ پس از مشاهده تبلیغات برای یک برند علاقه مند هستند. و
    2 نفر از 3 کاربر مورد بررسی اینستاگرام گزارش داده اند که بستر رسانه های اجتماعی تعامل با مارک ها را آسان تر و در دسترس تر کرده است.
    اینستاگرام ابزارهای متعددی را در اختیار شما قرار می دهد تا سبک نام تجاری خود را مشخص کنید ، تجارت خود را ایجاد کنید و مستقیماً با مصرف کننده تعامل داشته باشید.

اینستاگرام مانند بسیاری از شبکه های اجتماعی ، دائما در حال پیشرفت و به روز رسانی ویژگی ها و پایگاه داده کاربران است. به این ترتیب ، حتی اگر به دست آوردن ارتباط در ابتدا آسان باشد ، باقی ماندن کار اصلی است. کاربران اینستاگرام انتظار محتوای تازه را دارند و این مسئولیت این برند است که در این زمینه باقی بماند و محتوای مشابه را در اختیار آنها قرار دهد. اینجا راهپیمایی نیست با تغییر الگوریتم ، ویژگی های جدید و تعداد بیشماری فیلتر برای انتخاب ، تعامل با مشتری همچنین به معنای همیشه هوشیار و به روز بودن در مورد روندها و ترجیحات جدید مخاطبان است.

 

نحوه افزایش تعامل در اینستاگرام

بر اساس مطالعه تحقیقی انجام شده توسط Mention ، پست های ویدئویی از نظر لایک و نظرات اینستاگرام دو برابر بیشتر از پست های تصویری درگیر می شوند. برای ماندن در کنار این روند در حال تغییر ، مارک های باهوش استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی خود را توسعه داده اند تا فیلم های بیشتری را برای مرتبط نگه داشتن خود شامل شوند.

ما بسیار فراتر از پست های ویدیویی حرکت کرده ایم. اینستاگرام در حال حاضر دارای چندین ویژگی است که مارک ها می توانند از آنها برای ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنند ، مانند IGTV ، Instagram Reels ، Instagram Guides ، Polls ، استیکرهای پرسش و پاسخ و آخرین فیلترها. چندین روش وجود دارد که می توانید از فیلترها برای افزایش تعامل در اینستاگرام استفاده کنید.

فیلترهای AR چیست؟

برندها قبل از اینستاگرام از فیلترهای واقعیت افزوده/ AR برای ایجاد محیطی تعاملی برای مشتریان خود استفاده کرده اند. به عنوان مثال ، IKEA در سال 2013 کمپین بازاریابی AR را برای نمایش دیجیتالی مبلمان در خانه مشتریان راه اندازی کرد. فیلترهای AR یک روش م toثر برای کمک به مشتری برای تصمیم گیری در مورد یک محصول است که تقریباً آن را برای خود امتحان کرده است. قبل از اینستاگرام ، هیچ راهی مقرون به صرفه یا در دسترس برای انجام این کار وجود نداشت. در حال حاضر ، مارک ها می توانند با موفقیت فیلترهای AR خود را ایجاد کنند که به طور خاص برای محصولات خود در اینستاگرام طراحی شده است. به این ترتیب ، افراد علاقمند به نام تجاری شما می توانند از فیلتر AR شما برای تعامل با محصولات شما استفاده کنند.

اینستاگرام در سال 2019 با استودیو Spark AR همکاری کرد و ایجاد فیلترهای AR را برای عموم باز کرد. از آن زمان ، فیلترهای اینستاگرام پلت فرم رسانه های اجتماعی را تحت تأثیر قرار داده است ، برخی از فیلترها ویروسی شده و بیش از 1 میلیارد بازدید داشته اند. برندها در حال حاضر استفاده از این فرصت را به نفع خود انتخاب کرده و فیلترهای اینستاگرام را ایجاد می کنند که محصولات آنها را برجسته کرده و تعامل کاربران را افزایش می دهد. نمونه بارز آن لوازم آرایشی NARS است که چندین فیلتر ایجاد کرده است که به کاربران اجازه می دهد رنگ های مختلف رژ لب را امتحان کنند.

فالوفون-فالورگیر اینستاگرام

چگونه کار می کند؟

بازاریابان برند می توانند فیلترهای AR خود را ایجاد کنند ، آنها را در داستانهای خود به اشتراک بگذارند و از طرفداران خود بخواهند که خودشان آن را امتحان کنند. پیروان همچنین می توانند این فیلترها را با ارسال آنها در داستانهای خود به اشتراک بگذارند ، بازار را بیشتر گسترش داده و تعامل را افزایش دهند. با استفاده از فیلتر خود در داستانهای خود ، پیروان شما اساساً به عنوان سفیران برند شما عمل می کنند و درهایی را برای مشارکت بیشتر و دسترسی نامحدود باز می کنند. با توجه به اینکه اینستاگرام یکی از برترین بسترهای رسانه های اجتماعی برای توسعه نام تجاری و جذب مشتری است ، ایجاد یک فیلتر AR خوب می تواند کارهای زیادی انجام دهد. این مورد توجه پیروان شما را به خود جلب می کند ، که حتی می تواند به ویروسی شدن آن نیز کمک کند. این باعث می شود اشتراک گذاری مجدد بیشتری داشته باشید و کاربران بیشتری را تشویق کنید تا با محتوای شما درگیر شوند.

هدف برندها ایجاد فیلترهای AR است که به پیروان اجازه می دهد سبک بصری خود را بازآفرینی کرده و محصول خود را از نزدیک تجربه کنند. برخلاف تصور رایج ، طراحی فیلترهای اینستاگرام چندان دشوار نیست. در واقع ساخت فیلتر اصلی و مارک دار اینستاگرام آسانتر از آن چیزی است که بسیاری از مردم فکر می کنند. و در عصر امروز ، هرگز افراد خلاقی که مایل به کمک به این روند هستند ، کم نیستند. در اینجا چند نکته است که می توانید برای شروع استفاده کنید.

1. یک خلاصه خلاقانه مفصل داشته باشید.

استفاده از فیلترهای AR می تواند نشاط آور باشد. استفاده از فناوری AR اینستاگرام سرگرم کننده است و به راحتی قابل دستکاری است. حتی اگر فقط فیلترهای جدیدی ایجاد می کنید تا از فاکتور wow بیشترین استفاده را ببرید ، مطمئن شوید که فرصت ایجاد نام تجاری خود را از دست ندهید. فیلترهای اینستاگرام می توانند تأثیر بسزایی در کشف و رشد برند داشته باشند. همچنین ، با توجه به ویروسی بودن فیلترها در پشت بام ، دیگر زمانی برای هدر دادن وجود ندارد. هنگام تنظیم خلاقیت خود ، موارد زیر را با دقت در نظر بگیرید:

چه کسانی را هدف قرار می دهید؟

بازار هدف خود را تعیین کنید. می خواهید از چه کسی درخواست تجدید نظر کنید؟ مانند اکثر تحقیقات بازار ، تعیین بازار هدف از همان ابتدا بسیار مهم است. بازار هدف شما کسانی هستند که سعی در جذب آنها دارید. آنها گروه افرادی هستند که برای آنها جذابیت قائل هستید. اینها افرادی هستند که شما به عنوان مشتری می خواهید محصولات شما را بخرند و با نام تجاری شما ارتباط برقرار کنند. همه کمپین های آینده ، از جمله فیلترهای AR ، برای این گروه از مردم ارائه می شود.

بازار هدف خود را مشخص کنید. این فقط نمی تواند “دنبال کننده اینستاگرام” باشد. به دنبال جذب کدام زیر مجموعه از دنبال کنندگان اینستاگرام هستید؟ آیا به دنبال جذب فالوور جدید هستید؟ آیا از طریق تبلیغات حمایت شده یا از طریق شبکه موجود پیروان خود به این دنبال کنندگان جدید خواهید رسید؟ هدف شما این است که ارزشی را که می خواهید برای مخاطبان مورد نظر خود فراهم کنید ، به دست آورید.

هدف شما چیست؟

با این فیلتر می خواهید به چه چیزی برسید؟ تصمیم بگیرید که می خواهید فیلتر برای شما چه کاری انجام دهد – آیا ایجاد آگاهی از نام تجاری ، افزایش تعامل یا تبدیل. یافتن یک هدف واضح به شما در تعیین هدف برای کمپین کمک می کند – که ناخواسته به عنوان راهنمای تیم خلاق شما نیز عمل می کند.

لحنی که می خواهید تقویت کنید چیست؟

آیا به دنبال این هستید که از لحنی موجود که قبلاً برای مخاطبان شما شناخته شده است استفاده کنید یا در حال انشعاب هستید و با لحن جدیدی آزمایش می کنید؟ می خواهید مردم هنگام استفاده از فیلتر شما چه احساسی داشته باشند؟ اعم از هیجان ، شادی یا فتنه ، به روشنی مشخص کنید که می خواهید فیلتر شما در چه فضایی قرار گیرد.

دعوت شما برای اقدام چیست؟

فیلتر شما چگونه از هدف شما پشتیبانی می کند؟ چه چیزی به کاربر اجازه می دهد تا انجام دهد؟ آیا فیلتر همیشه سبز است یا مبتنی بر رویداد است؟ می خواهید لنز دوربین به کدام سمت باشد؟ آیا از زاویه سلفی خواهد بود یا از دید کاربر؟ به فیلترهای موجود در اینستاگرام نگاه کنید تا از آنها الهام بگیرید و آنچه را که برای شما مناسب است پیدا کنید.

استراتژی تبلیغاتی شما چیست؟

ساده ترین استراتژی تبلیغاتی این است که آن را در داستان ها و برجسته ترین موارد خود تبلیغ کنید و پیروان خود را تشویق کنید تا از فیلترهای خود استفاده کرده و به اشتراک بگذارند. همچنین می توانید آن را با استفاده از بازاریابی تأثیرگذار یا هزینه تبلیغات تبلیغ کنید. استفاده از اینفلوئنسرها برای تبلیغ فیلتر شما می تواند راهی عالی برای ردیابی اثربخشی آن و ماندن در بازخورد پیروان باشد.

2. تیم خلاقیت خود را عاقلانه انتخاب کنید.

برای ایجاد فیلتر AR ، احتمالاً باید استعدادهای خارجی را استخدام کنید. استعدادها هرگز کم نیستند – به ویژه در شبکه های مستقل. به همین دلیل است که شما باید یک خلاصه جامع داشته باشید. هرچه خلاصه شما جامع تر باشد ، تیم خلاق شما در ساختن یک فیلتر ستاره ای کارآمدتر خواهد بود. هنگامی که طراح خود را پیدا کردید ، در مورد ویژگی های آن همکاری کنید

3. تجزیه و تحلیل نتایج.

این قسمتی است که تعیین می کند آیا آنچه را که در خلاصه خلاقیت خود انجام داده اید انجام داده اید به انجام رسانده اید یا خیر. تلاش خود را برای درک الگوهای مخاطبان و موفقیت کلی کمپین AR اندازه گیری کنید. از آنچه آموخته اید استفاده کنید تا بفهمید چگونه می توانید فیلتر اینستاگرام را بهینه کرده و آن را حتی بهتر کنید.

اینستاگرام دارای ابزارهای بینش ارزشمندی است که اشتراک گذاری ها ، برداشت ها و عکس های فیلتر شما را ردیابی می کند. از این روش برای درک نحوه تعامل مخاطبان با فیلتر شما استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که فیلتر شما در دنیای رسانه های اجتماعی چگونه کار می کند. این همچنین به شما این درک را می دهد که مراحل بعدی شما چگونه باید باشد. فیلتر خود را بخشی از تلاش مداوم برای تعامل و تعامل با مخاطبان خود قرار دهید.

سفر اینستاگرام شما هرگز به پایان نمی رسد. این برنامه مدام در حال بهینه سازی رابط کاربری خود و معرفی ابزارها و ویژگی های بازاریابی جدید است. می توانید از این ویژگی های جدید استفاده کرده و از آنها برای توسعه تجارت و ایجاد نام تجاری خود استفاده کنید. از آنجایی که ما در عصر اینترنت زندگی می کنیم ، عاقلانه است که صفحه اینستاگرام خود را مانند یک فروشگاه سنتی آجر و ملات مورد توجه قرار دهید. هویت اینستاگرام شما یک شرکت در حال رشد و تکامل است. اینستاگرام کسب و کار شما را به دنیا متصل کرده و در دسترس میلیون ها نفر قرار می دهد.

ا دیدگاه

بازاریابان اینستاگرام از مارک هایی که در نظرسنجی ها آسوده می شوند یادبگیرند – فالوفون
25 آبان , 1400

[…] یک مسابقه […]

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

نوشته های تازه