راهنمای شما برای ایجاد پست های قابل دسترسی در اینستاگرام

اینستاگرام می تواند مکانی فوق العاده باشد که مملو از خانواده های دوست داشتنی و رفاقت است. بر هیچ کس پوشیده نیست که اینستاگرام یک پلت فرم بصری رسانه های اجتماعی است. همه کاربران اینستاگرام نمی توانند به همان شیوه به آنچه که این پلتفرم ارائه می دهد دسترسی داشته باشند و از آن لذت ببرند. در حالی که تصور این که افراد دارای اختلالات بینایی اصلاً در بستر بصری نیستند راحت تر است.

، اما قطعاً اینطور نیست. آنها از اینستاگرام استفاده می کنند ، فقط به دلیل نبود محتوای قابل دسترسی و حساب های دوستانه معلولیت در این پلت فرم ، نمی توانند از آن لذت ببرند. این لزوماً به این دلیل نیست که مردم نمی خواهند محتوای خود را در دسترس قرار دهند ، بلکه بیشتر به این دلیل است که آنها ممکن است ندانند چگونه.

 

چرا باید حساب خود را بیشتر در دسترس کنید؟

داشتن یک حساب کاربری قابل دسترسی در اینستاگرام می تواند بیش از یک هدف را انجام دهد. دسترسی به حساب شما به غیر از معلولیت ، می تواند تعامل شما را بهبود بخشد و در عین حال حس اجتماع را در نمایه شما تقویت کند. دسترسی به محتوا آنقدرها هم که مردم تصور می کنند سخت نیست. راه های ساده ای وجود دارد.

که می توانید پست های اینستاگرام خود را در دسترس قرار دهید که نیازی به صرف زمان و تلاش اضافی ندارد. نه تنها نمای شما را به محیطی دلپذیرتر تبدیل می کند ، بلکه محتوای شما را در دسترس طیف وسیعی از افراد قرار می دهد.

 

دسترسی فقط یک مفهوم فیزیکی مانند بالا رفتن از پله ها یا ورود به یک ساختمان نیست. قابلیت دسترسی نیز در فضای دیجیتالی مطرح می شود – به ویژه هنگامی که مربوط به افرادی است که دارای مشکلات شنوایی یا بینایی هستند. دسترس پذیری نقش مهمی در ایجاد توانایی افراد مختلف در جهان ایفا می کند. در شرایط اجتماعی و دیجیتالی امروز ، مهم است که هنگام ایجاد یک نام تجاری یا کسب و کار همه را در نظر بگیریم. برخی افراد به دلیل عدم دسترسی به محتوا مانند افراد توانمند ، عقب می مانند. با پیشگیری از مشکل و تغییراتی که می خواهید در جهان مشاهده کنید ، به این اتفاق در صفحه اینستاگرام خود نه بگویید.

راهنمای شما برای ایجاد پست های قابل دسترسی در اینستاگرام
راهنمای شما برای ایجاد پست های قابل دسترسی در اینستاگرام-فالوفون

 

اینستاگرام کاملاً بصری است. این امر باعث می شود حرکت به عنوان یک فرد کم بینا دشوار شود. به عنوان یک تجارت ، می توانید برخی تغییرات ساده را انجام دهید تا محتوای خود را در اینستاگرام در دسترس تر و فراگیرتر کنید. این تغییرات هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت. در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید حساب اینستاگرام خود را در دسترس تر کنید تا افراد بیشتری از محتوای شما لذت ببرند ، تجربه کنند و درگیر آن شوند.

 

1. اضافه کردن زیرنویس به فیلم ها و استوری های اینستاگرام

دیجی دی گزارش می دهد که 85 درصد از ویدیوها در فیس بوک بدون صدا تماشا می شوند. زیرنویس ها برای افرادی که از فیلم های خود بدون صدا لذت می برند بسیار مناسب است. اما این تنها چیزی نیست که آنها برای آن عالی هستند. همچنین هنگام دسترسی بیشتر به افرادی که مشکل شنوایی دارند ، ضروری هستند. عدم توانایی در شنیدن محتوا باعث می شود افراد کم شنوا احساس کم توجهی کرده و نادیده گرفته شوند. به این ترتیب ، زیرنویس ها می توانند نقش مهمی در دسترسی به رسانه های اجتماعی – به ویژه برای محتوای ویدئویی و صوتی – ایفا کنند.

 

اینستاگرام در زمینه دسترسی نیز کارهای زیادی انجام می دهد. پلت فرم رسانه های اجتماعی ویژگی دسترسی را منتشر کرده است که به طور خودکار زیرنویس ها را به فیلم های IGTV اضافه می کند. این ویژگی به 16 زبان موجود است. اکنون می توانید به راحتی با استفاده از برنامه Threads توسط Instagram ، استوری های خود را عنوان کنید. Threads برنامه ای است که توسط اینستاگرام پیشگام شده است.

و به شما امکان می دهد با دوستان نزدیک خود در این پلت فرم ارتباط داشته باشید. همچنین دارای یک زیرنویس مفید و خودکار است که به طور خودکار بر روی هر فیلم ضبط شده زیرنویس ایجاد می کند. همچنین می توانید برای ایجاد زیرنویس های ویدئویی به برنامه های شخص ثالث مانند CaptionMax یا Clipomatic مراجعه کنید.

فالوفون-فالورگیر اینستاگرام
اینستاگرام کاملاً بصری است. این امر باعث می شود حرکت به عنوان یک فرد کم بینا دشوار شود. به عنوان یک تجارت ، می توانید برخی تغییرات ساده را انجام دهید تا محتوای خود را در اینستاگرام در دسترس تر و فراگیرتر کنید. این تغییرات هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت. در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید حساب اینستاگرام خود را در دسترس تر کنید تا افراد بیشتری از محتوای شما لذت ببرند ، تجربه کنند و درگیر آن شوند.

2. قراردادن عکس ها با Alt-Text اینستاگرام

برای کاربران کم بینا اینستاگرام ، پلتفرم به آسانی قابل حرکت نیست. بدون هیچ توصیف کننده ، افراد دارای مشکل بینایی از تجربه پست شما کاملاً محروم می شوند. دقیقاً به همین دلیل است که ویژگی متن متنی اینستاگرام هنگام دسترسی بیشتر به پست ها ، تغییر دهنده بازی است. در پاییز 2018 ، اینستاگرام به روزرسانی ارائه کرد که به کاربران اجازه می داد عکس های خود را با یک متن جایگزین جاسازی کنند.

متن می تواند عکس را با صدای بلند توصیف کند و آن را برای کسانی که از خواننده صفحه استفاده می کنند در دسترس تر کند. این یک پیشرفت انقلابی از طریق اینستاگرام بود و محتوا را برای گروه وسیع تری از مردم در دسترس قرار داد. در اینجا نحوه یافتن گزینه alt-text در اینستاگرام خود آورده شده است.

می توانید قبل از به اشتراک گذاشتن یک پست ، در همان صفحه ای که زیرنویس ها را اضافه می کنید.

 

برای پیدا کردن “تنظیمات پیشرفته” به پایین بروید و روی آن کلیک کنید تا چندین گزینه را پیدا کنید.
می توانید گزینه “نوشتن متن Alt” را در زیر سرصفحه Accessibility پیدا کنید.
توضیح مختصر پست خود را در کادر متن بنویسید و روی “انجام شد” کلیک کنید.
به نظر می رسد گزینه alt-text محدودیت کاراکتری ندارد بنابراین می توانید هرطور که می خواهید توصیفی باشید. با این حال ، به خاطر داشته باشید که متن متنی بعد از نام کاربری شما خوانده می شود و قبل از عنوان نیز مختصر می شود. حتی می توانید به تصویری که قبلاً ارسال شده برگردید و بعداً با کلیک روی “ویرایش” متن متنی را اضافه کنید. در گوشه سمت راست پایین پست ، گزینه “Add Alt-Text” را بیابید. به این ترتیب ، می توانید پست های موجود را نیز در دسترس تر کنید.

اینستاگرام گزینه ای برای تولید خودکار متن متنی دارد ، اما این اغلب عمومی و مبهم به نظر می رسد و شخصیت پست را کاملاً از توضیحات خارج می کند. هنگامی که متن متنی خود را ایجاد می کنید ، می توانید زمینه اضافی را ارائه دهید و استعداد خود را به توضیحات اضافه کنید و نام تجاری خود را بیشتر نشان دهید.

3. از قلم های تزئینی دوری کنید

پردازش فونت های سبک و تزئینی یک کابوس برای خوانندگان صفحه است. خوانندگان صفحه به دنبال خوانایی هستند. در حالی که یک فونت تزئینی ممکن است به زیبایی صفحه شما بیفزاید ، اما برای افرادی که دارای بینایی هستند از صفحه خوان به عنوان بخشی از تجربه کاملاً غیرقابل دسترسی است. صفحه خوان یا؛

این کلمات سبک را رد کنید ، فقط آنچه را که با فونت اصلی نوشته اید به اشتراک بگذارید ، یا
مجموعه ای از صداهای کاملاً غیر منطقی را تولید می کند.
در اصل ، این بدان معناست که با استفاده از فونت های تزئینی ، این خطر را دارید که تمام معنی پست خود را از دست بدهید. صفحه خوان یا پیام شما را کاملاً اشتباه تفسیر می کند ، یا از کل موضوع صرف نظر می کند. اگر دسترسی برای شما مهم است ، بهتر است فونت های تزئینی را با هم کنار بگذارید.

4. هر کلمه را در هشتگ بزرگ بنویسید

هشتگ یکی از بهترین روش هایی است که می توانید تعامل را با نمایه اینستاگرام خود انجام دهید. این نقش مهمی در کشف یک پست یا نمایه دارد. بزرگنمایی هر کلمه در هشتگ اینستاگرام پست شما را برای جامعه نابینایان بسیار بیشتر می کند. خوانندگان صفحه فقط زمانی می توانند هشتگ های شما را دقیق بخوانند که با حروف بزرگ نوشته شوند. وقتی هر کلمه را بزرگ ننویسید ، صفحه خوان هشتگ را به عنوان یک کلمه بزرگ ثبت می کند و آن را به این صورت می خواند.

 

به طور مشابه ، یک نکته اضافی برای دسترسی بیشتر هشتگ های شما این است که آنها را در قسمت نظرات پست خود قرار دهید به جای اینکه آنها را با عنوان خود گروه بندی کنید. در حالی که این یک نکته بحث برانگیز است ، اما برای دسترسی بیشتر به اینستاگرام شما تا حد زیادی پیش می رود. اگر از حداکثر استفاده از حداکثر هشتگ 30 استفاده می کنید ، این نکته مخصوص شما است.

با افزودن هشتگ ها در قسمت نظرات به جای عنوان ، زمان صرف شده توسط خواننده صفحه برای یک پست را محدود می کنید. هشتگ های بخش نظرات هنوز توسط اینستاگرام جمع آوری می شوند اما توسط خواننده صفحه نمایش داده نمی شوند. به این ترتیب ، شما به کاربر این اختیار را می دهید که آیا می خواهد تمام هشتگ های شما را بخواند یا خیر.

5. توضیحات را در زیرنویس خود قرار دهید

گنجاندن توضیحات پست در زیرنویس ها راهی عالی برای کاربران اینستاگرام با دسترسی بود تا بتوانند افراد متغیر قبل از عصر متن متنی و زیرنویس های خودکار را شامل شوند. یک راه خوب برای این کار این است که توضیح پست خود را بعد از زیرنویس ، با #دسترسی قبل از توضیحات قرار دهید.

اگرچه ممکن است هنگام انتخاب متن جایگزین در گزینه ارائه شده توسط اینستاگرام ، این نکته بیهوده به نظر برسد ، اما ارزش آن را دارد. این توصیفات برای بسیاری از افرادی است که در پردازش اطلاعات یا مشکلات بینایی که از صفحه خوان استفاده نمی کنند مشکل دارند. زیرنویس به آنها امکان می دهد توضیحات مکتوب داشته باشند.

 

علاوه بر این ، اینستاگرام هنوز به شما اجازه نمی دهد متن پست برای پست های ویدیویی اضافه کنید. بنابراین افزودن توضیحات پست ویدئویی شما در زیرنویس شما نیز می تواند تا حد زیادی در دسترسی پست برای افرادی که خواننده صفحه دارند ، کمک کند.

اگر اینستاگرام برای همه قابل دسترسی و تجربه باشد ، می تواند یک جامعه فوق العاده باشد. اینستاگرام مکانی عالی برای یافتن جمعیت شما و کشف علایق جالب شما است. با دسترسی بیشتر به اینستاگرام ، به مردم اجازه می دهید به راحتی آن اجتماع را برای خود پیدا کنند. این تغییرات کوچک می تواند تأثیر زیادی بر افراد دارای اختلال بینایی یا شنوایی داشته باشد.

 

این شیوه ها هیچ هزینه ای برای شما ندارد و برای افرادی که نمی توانند به هیچ وجه با محتوای آنلاین درگیر شوند ، تفاوت زیادی در جهان ایجاد می کند. به عنوان یک نام تجاری ، داشتن یک صفحه اینستاگرام در دسترس تر می تواند برای همه محیطی قابل قبول تر و فضایی فراگیر ایجاد کند.

 

9 دیدگاه

سروه
9 آبان , 1400

چرا باید حساب خود را بیشتر در دسترس قرار بدهیم؟

پاسخ
  مدیریت
  10 آبان , 1400

  تا کاربرانی که به دنبل چنین محتوای هستند بتوانند به خوبی شمارا پیدا کنند

  پاسخ
samane
9 آبان , 1400

هشتگ(#)چه نقشی در مطالب اینستاگرام دارد؟

پاسخ
  مدیریت
  10 آبان , 1400

  با استفاده از هشتگ ها کاربران بیشتری که ان هشتگ هارا دنبال میکنند یا دنبال چنین محتوای هستند به این صورت پست های شما که از هشتگ های مرتبط استفاده کرده است به آنها نمایش داده میشود

  پاسخ
paRhAm_esfandyari
9 آبان , 1400

روش هایی را که با آن می توانیم حساب خود را در دسترس قرار دهیم؟

پاسخ
  مدیریت
  10 آبان , 1400

  در این مقاله به صورت جزئی به موارد اصلی این کار اشاره شده است

  پاسخ
sar_a_a_zizi
9 آبان , 1400

دلیل اضافه کردن زیرنویس به فیلم ها و استوری های اینستاگرام ؟

پاسخ
  مدیریت
  10 آبان , 1400

  با این کار شما با مخاطبینتون ارتباط بیشتری برقرار و نرخ تعاملتون بالاتر میرود

  پاسخ
سمیه خاوری
9 آبان , 1400

نحوه یافتن گزینه alt-text در اینستاگرام خود چگونه است؟

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

نوشته های تازه