خلاصه ای از ویژگی های حلقه های اینستاگرام که دوست خواهید داشت.

فالوفون-فالورگیر اینستاگرام

اگر می‌خواهید تعداد فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید و لایک‌های بیشتری در اینستاگرام دریافت کنید، باید از داغ‌ترین ویژگی جدید این پلتفرم استفاده کنید: حلقه‌های اینستاگرام. با این کار، می‌توانید کلیپ‌های ویدیویی کوتاه ۱۵ ثانیه‌ای را ایجاد کرده و با فالوورهای اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید.

اگر یک حساب عمومی دارید، حتی می‌توانید حلقه‌های اینستاگرام خود را به تب کاوش پلتفرم اضافه کنید و دید خود را در تلاش برای افزایش رشد برند و به دست آوردن فالوورهای واقعی اینستاگرام بیشتر کنید.

اگرچه Instagram Reels برای اولین بار در نوامبر 2019 در برزیل راه اندازی شد، اما به سرعت در سراسر جهان محبوب شد. چندین ویژگی در حلقه‌های اینستاگرام وجود دارد که ساختن ویدیوهای جذاب را برای شما آسان‌تر می‌کند تا بتوانید بهتر با فالوورهای اینستاگرام خود ارتباط برقرار کنید.

در این مقاله، ما به محبوب‌ترین ویژگی‌های حلقه‌های اینستاگرام و اینکه چگونه می‌توانند ویدیوهای شما را متمایز کنند، خواهیم پرداخت. قبل از اینکه به آن بپردازیم، اگر می‌پرسید این ویژگی جدید و فانتزی اینستاگرام چیست، مقاله قبلی ما را در مورد «آنچه باید درباره آخرین ویژگی اینستاگرام بدانید: حلقه‌های اینستاگرام» بررسی کنید. پوشش داده ایم:

آنچه هست
چرا برای کسب و کارها مهم است که از حلقه های اینستاگرام استفاده کنند
چگونه می توانید با استفاده از آن شروع کنید
راه هایی که کسب و کارها می توانند از حلقه های اینستاگرام به نفع خود استفاده کنند
پس از انجام این کار، آماده خواهید بود تا به ویژگی‌های خاصی که می‌توانید در حلقه‌های اینستاگرام استفاده کنید و اینکه چگونه می‌توانند به شما در افزایش رشد کسب‌وکار کمک کنند، بپرید.

در اینجا راهنمای ویژگی‌های محبوب حلقه‌های اینستاگرام است که به ویدیوهای شما جذابیت می‌دهد.

شگفتی های فیلم های اسلوموشن یا سریع را تجربه کنید

با حلقه‌های اینستاگرام، این امکان را دارید که سرعت ویدیوی خود را مطابق میل خود تغییر دهید. اگر می‌خواهید سرعت بخشی از ویدیو را افزایش دهید، می‌توانید این کار را انجام دهید. با این کار می توانید جلوه های کمیک اضافه کنید. حتی می‌توانید زمانی که در حال انجام یک نگاه قبل و بعد از آن هستید، از آن برای ویدیوها استفاده کنید، جایی که آماده شدن ویدیو را سرعت می‌بخشید تا زمانی که به ظاهر «بعد» برسد.

شما همچنین این گزینه را دارید که ویدیوهای خود را کاهش دهید، به این معنی که می توانید ویدیوهای حرکت آهسته با کیفیتی برای فالوورهای اینستاگرام خود ایجاد کنید. برای این کار به ابزار تنظیم ویدیوی ارائه شده بروید و گزینه 0.3X یا 0.5x را انتخاب کنید تا یک ویدیوی اسلوموشن بسازید.

چندین موسیقی متن برای انتخاب

کلیپ های کوتاه فالوورهای اینستاگرام بیشتری را جذب می کنند و اگر موسیقی در پس زمینه داشته باشند، لایک های اینستاگرام بیشتری دریافت می کنند. می‌توانید خواننده درونی خود را (حداقل به خاطر همگام‌سازی لب) در حلقه‌های اینستاگرام معرفی کنید و با انتخاب موسیقی متنی که برای شما مناسب است، ویدیوهای خود را به تصویر بکشید.

مجموعه عظیمی از موسیقی‌های اینستاگرام وجود دارد که می‌توانید از میان آن‌ها برای سرگرم‌کردن Reels خود انتخاب کنید. بهترین بخش این است که مجموعه موسیقی موجود برای شما مطابق با سلیقه و ترجیحات شما تنظیم شده است، بنابراین نیازی به صرف زمان زیادی برای انتخاب موسیقی مناسب نخواهید داشت.

اگر حساب شما عمومی است، هر صدای اصلی که اضافه می‌کنید می‌تواند توسط دیگران در پلتفرم با انتساب به شما استفاده شود.

شما می توانید هر قسمت از آهنگ را انتخاب کنید

طرفدار شروع یک آهنگ نیستید، اما هنوز هم می خواهید از قسمت دیگری از آن در حلقه خود استفاده کنید؟ شما لازم نیست نگران باشید. Instagram Reels این کار را ممکن و آسان می کند. شما می توانید هر آهنگی را که می خواهید در حلقه خود انتخاب کنید و هر بخشی از آهنگ را به کلیپ ویدیویی کوتاه خود اضافه کنید.

ابتدا آهنگی را از کتابخانه موسیقی انتخاب کنید که فکر می‌کنید با کلیپ ویدیویی شما به خوبی هماهنگ می‌شود. سپس، از ابزار انتخاب موسیقی برای انتخاب هر بخشی از آهنگی که می خواهید استفاده کنید، استفاده کنید. این به شما این امکان را می دهد که موسیقی متن خود را به خوبی با ویدیو همگام کنید و آن را برای فالوورهای واقعی اینستاگرام خود جذاب تر کنید.

با تراز کردن کلیپ های ویدیویی خود، انتقال یکپارچه را انجام دهید

اگر دنبال کنندگان واقعی اینستاگرام بیشتری می خواهید، باید محتوای با کیفیت را از طریق حلقه های اینستاگرام خود ارائه دهید. این به این معنی است که شما باید یاد بگیرید که ویدیوهای یکپارچه بسازید که جدا از داشتن یک مفهوم ویدیویی عالی، علاقه مخاطبان شما را جلب کند.

ویژگی Align موجود برای حلقه های اینستاگرام می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. با استفاده از این ویژگی، می‌توانید قبل از فیلم‌برداری کلیپ بعدی، اشیاء را در یک کلیپ ویدیویی کاملاً تراز کنید. این یک تغییر یکپارچه از یک کلیپ به کلیپ دیگر ایجاد می کند و مطمئن می شود که در ویدیوهای شما تکه تکه شدن وجود ندارد.

 

شما به بسیاری از فیلترهای هیجان انگیز دسترسی خواهید داشت

فالوفون-فالورگیر اینستاگرام

یکی از دلایل اصلی محبوبیت TikTok در بین کاربران به دلیل ارائه فیلترهای هیجان انگیز و جلوه های واقعیت افزوده است. با حلقه‌های اینستاگرام، به فیلترهای بسیار بیشتری نسبت به حالت عادی دسترسی خواهید داشت و می‌توانید از آن‌ها برای ایجاد ویدیو با جلوه‌های ویژه مورد نظر خود استفاده کنید.

می‌توانید فیلتری را انتخاب کنید که برای موضوع خاصی که مد نظرتان است مناسب باشد. چه بخواهید یک فیلتر زیبا، یک فیلتر خنده دار یا یک فیلتر کاملاً بد، چیزی در Reels وجود دارد که شما را هیجان زده می کند.

شما می توانید نظرات را کنترل کنید

اگر قصد دارید در اینستاگرام محتوا منتشر کنید و رشد برند را تقویت کنید، باید آماده دریافت نظرات و بازخوردهای مثبت و همچنین منفی باشید. در حالی که نظرات مثبت می توانند کاری را که درست انجام می دهید تقویت کنند، نظرات منفی باید بررسی شوند تا ببینیم آیا چیز سازنده ای وجود دارد که بتوانید از آنها حذف کنید.

اغلب نظرات افرادی را که نمایه شما را ترول می کنند نیز دریافت می کنید، بنابراین با کنترل بخش نظرات خود آماده باشید. برای این کار به تب پروفایل در اینستاگرام رفته و دکمه منو را انتخاب کنید. تنظیمات را باز کنید و سپس به بخش حریم خصوصی بروید. در قسمت نظرات تغییرات لازم را انجام دهید.

شما می توانید نظرات توهین آمیز را مخفی کنید و حتی فقط به دنبال کنندگان اینستاگرام خود اجازه کامنت بدهید.

با تایمر و شمارش معکوس دست آزاد را ضبط کنید

لازم نیست از کسی بخواهید که کلیپ ویدیویی را برای شما ضبط کند. یک ویژگی تایمر و شمارش معکوس وجود دارد که به شما امکان می دهد بدون دست ضبط کنید تا بتوانید دامنه کامل حرکت مورد نظر خود را بدست آورید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که تایمر را برای مدت زمانی که می خواهید ویدیو باشد تنظیم کنید و برای ضبط کلیک کنید. قبل از اینکه دوربین شروع به ضبط حلقه شما کند، از 3 شمارش معکوس به شما داده می شود.

از بین بسیاری از برچسب های سرگرم کننده انتخاب کنید

استیکرها در اینستاگرام در بین کاربران بسیار محبوب هستند و می‌توانید حتی در حلقه‌های اینستاگرام نیز از آن‌ها نهایت استفاده را ببرید.

Reels طیف گسترده‌ای از استیکرها را ارائه می‌کند که می‌توانند کلیپ‌های ویدیویی شما را برای فالوورهای اینستاگرامتان هیجان‌انگیزتر نشان دهند و لایک‌های بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورند.

جدای از این، شما همچنین به چندین ابزار خط خطی و متنی دسترسی خواهید داشت تا به کلیپ های ویدیویی خود یک لمس منحصر به فرد بدهید.

حلقه های اینستاگرام خود را از هر کسی که می خواهید پنهان نگه دارید

ممکن است افرادی آنلاین باشند که بخواهید قرقره های خود را از آنها پنهان کنید. جدای از اعمال کنترل بر روی نظراتی که در قرقره های خود دریافت می کنید، روش بسیار مهم دیگری برای دور نگه داشتن ترول ها و سایر افراد ناخواسته، مخفی کردن آنها است.

می توانید این کار را با رفتن به گزینه تنظیمات در گوشه سمت چپ بالای صفحه و انتخاب گزینه hide story from انجام دهید. افرادی را که می خواهید کلیپ های خود را از آنها مخفی کنید انتخاب کنید و سپس روی دکمه Done در گوشه سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید.

قرقره های خود را در فیس بوک به اشتراک بگذارید

اگر می خواهید رشد کسب و کار را تقویت کنید، باید تا حد امکان در پلتفرم های رسانه های اجتماعی فعال باشید. ارسال محتوای خود در چندین پلتفرم رسانه های اجتماعی برای این امر ضروری است. با حلقه‌های اینستاگرام، می‌توانید حلقه‌های خود را در زمان ایجاد آن‌ها در فیس‌بوک به اشتراک بگذارید.

برای فعال کردن این ویژگی، به تنظیمات بروید و سپس گزینه اشتراک گذاری خودکار Instagram Reels در فیس بوک را انتخاب کنید. پس از تأیید این موضوع، می‌توانید هر زمان که یک Reel را در نمایه اینستاگرام خود آپلود می‌کنید، مستقیماً در فیس بوک پست کنید.

قرقره های خود را در کتابخانه خود ذخیره کنید

همیشه خوب است که قرقره های خود را حتی پس از اینکه قبلاً آنها را در اینستاگرام منتشر کرده اید در رول دوربین خود نگه دارید. با رفتن به دکمه تنظیمات در گوشه سمت راست بالای صفحه و سپس روشن کردن سوئیچ گزینه save to camera roll می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. این به شما امکان می دهد حتی زمانی که در اینستاگرام آنلاین نیستید آنها را تماشا کنید.

نتیجه

ساختن و تماشای حلقه‌های اینستاگرام قطعاً سرگرم‌کننده است، اما چیزهای زیادی وجود دارد که باعث می‌شود آن‌ها به کلیپ‌های کوتاه جذابی تبدیل شوند که به نظر می‌رسد فالوورهای اینستاگرام از آن‌ها سیر نمی‌شوند. شما باید یک مفهوم خوب برای Reels ایجاد کنید که واقعاً با مخاطبان شما طنین انداز شود و سپس از چندین ویژگی ارائه شده عاقلانه برای ایجاد ویدیویی استفاده کنید که ارزش وقت فالوورهای اینستاگرام شما را داشته باشد.

چه یک چالش باشد، چه اعلام عرضه محصول یا انجام یک آموزش سریع، محتوای با کیفیت را نمی توان به خطر انداخت. اگر بتوانید حلقه‌ای بسازید که واقعاً جذاب باشد، حتی ممکن است به یک حلقه برجسته در اینستاگرام تبدیل شود و بتوانید از آن بهره ببرید.

 

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

نوشته های تازه