تمرکز اینستاگرام بر روی ویدئو چگونه بازی اینفلوئنسرها را تغییر می دهد؟

یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی در جهان در حال حاضر اینستاگرام اعلام کرد که از این پس بر محتوای ویدیویی تمرکز خواهد کرد. این مورد مدتهاست که گمانه زنی می شود ، اما برنامه رایج اشتراک گذاری عکس در حال حاضر اولویت های خود را برای رقابت با رقبا تغییر داده است.

با افزایش محتوای ویدئویی کوتاه در سال های اخیر ، اینستاگرام تصمیم گرفته است که TikTok را با ویژگی های قرقره خود به کار گیرد. قرقره ها ویدئوهای دهه 30 هستند که حالت عمودی دارند و ساختار مشابهی با فیلم های TikTok دارند.

ظهور زیاد TikTok دست اینستاگرام را مجبور کرد تا نسخه میزبانی ویدئویی مختص خود را داشته باشد. این بسیار عالی است زیرا بسیاری از مردم در حال حاضر مجبور نیستند برای مشاهده فیلم های کوتاهتر به برنامه دیگری تغییر دهند.

اما این به اینجا ختم نمی شود ، TikTok اکنون محدودیت خود را به جای طول 1 دقیقه اصلی به 3 دقیقه افزایش داده است. با توجه به این که هر دو پلتفرم از لحاظ جمعیتی تداخل دارند ، این مساله زمان است که اینستاگرام نیز محدودیت های خود را افزایش دهد.

سازمان دیده بان تایمز

از آنجا که مردم زمان زیادی را صرف قرقره می کنند ، به این معنی است که شما شانس بیشتری برای برندسازی در این بخش دارید. تبلیغات روی قرقره راهی عالی برای جذب فالوور بیشتر است. با داشتن تنها 30 سال در اختیار شما ، باید محتوایی بسازید که از نظر تعامل بسیار بالا باشد و سریع به مقصد برسد.

تمرکز اینستاگرام

منظور از اینفلوئنسرها چیست؟

با انتشار ویژگی های جدید به این معنی است که دسترسی و تعامل ارگانیک بالا خواهد بود. Reels برای اولین بار یک سال پیش معرفی شد و از آن زمان بر بازار تسلط داشت. فرمول کوتاه و شیرین برای اکثر مردم معجزه کرده است و شما فقط می توانید با ارسال مرتب قرقره به راحتی دنبال کننده داشته باشید.

قرقره شامل طیف گسترده ای از ابزارهای ویرایش ویدئو مانند کنترل سرعت و جلوه های AR است. این باعث می شود قالب جدیدی هیجان انگیز باشد که آسمان در آن محدود است. همچنین به شما شانس رشد ارگانیک را می دهد که در دوران اخیر در حال کاهش بوده است. این نه تنها به شما امکان می دهد لایک ها و فالوورهای جدیدی دریافت کنید بلکه به شما کمک می کند تا یک اجتماع در اطراف خود بسازید. این خبر خوبی برای برندها و تأثیرگذاران است. شما به راحتی می توانید از این ویژگی های جدید استفاده کرده و محتوای هیجان انگیزی را بدون هیچ مشکلی ایجاد کنید.

اگر حساب شما عمومی است ، قرقره ها می توانند در صفحه کاوش افراد دیگر ظاهر شوند که به شما این امکان را می دهد تا توسط افراد جدید کشف شوید. می توانید بدون تلاش زیاد از یک جمعیت شناسی جدید استفاده کنید. ساخت قرقره آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست. فقط باید آن را کوتاه و شیرین بیان کنید زیرا زمان زیادی برای توضیح مسائل ندارید. اینجاست که مهارت های ویدئویی و کپی نویسی شما مورد آزمایش قرار می گیرد.

به عنوان یک فرد تأثیرگذار ، باید از هر فرصتی استفاده کنید که می تواند به شما در افزایش مخاطبان کمک کند.

اگر کامل تا اینجا مقاله را مطالعه کرده اید توجه داشته باشید با نصب فالوفون میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن فالوور های خودتان را افزایش بدهید بدون هیچ محدودیتی رشد گنید. دانلود از اینجا

در اینجا چند مورد وجود دارد که به شما کمک می کند مخاطبان بیشتری در اینستاگرام به دست آورید

کوتاه و شیرین
اگر شما در حال تهیه ویدئوهای طولانی مدت مانند آن در YouTube هستید ، سازگاری با یک فیلم کوتاهتر در ابتدا ممکن است چالش برانگیز باشد. به قرقره ها مانند تاثیرگذارترین دهه 30 از طولانی ترین ویدئوهای خود فکر کنید. اینها در دنیای امروز محبوبیت زیادی پیدا می کنند زیرا اصلاً در اطراف بوته ضرب نمی شوند.

م effectiveثرترین موارد برای ایجاد یک حلقه عبارتند از سوالات متداول ، درس های سریع ، اتصال سایر محصولات یا به طور کلی وبلاگ نویسی. وبلاگ نویسی به عنوان یک روند در سال 2021 همچنان در حال رشد است ، بهتر است که سعی کنید و کمی در قرقره نیز Vlog کنید. مردم دوست دارند کارهای دیگران را ببینند و با تجربیات جالب درگیر شوند.

به آنها نگاهی 30 ساله به دنیای شگفتی خود بیندازید و بگذارید آنها از شما بترسند. به این ترتیب محتوای روزانه دریافت می کنید و خودتان به راحتی می توانید از الگوریتم استفاده کنید.

حالت پرتره

از آنجا که قرقره ها از TikTok بسیار استفاده می کنند ، بهتر است که به صورت عمودی فیلم بگیرید. این فرمت ویدیویی جدید است که به هنجار جدید تبدیل شده است. فیلم های عمودی در قرقره متناسب با صفحه نمایش است و هیچ نوار مشکی در جایی که تصور می شود وجود دارد وجود ندارد. این یک راه عالی برای فیلمبرداری از خود در انجام کارها و همچنین حضور روی صفحه نمایش کامل است.

استفاده از کل طول صفحه به بینندگان شما دید متفاوتی نسبت به چیزها می دهد و می توانید به راحتی با آن ارتباط برقرار کنید.

اضافه کردن جلوه های صوتی و تصویری

این تغییرات کوچک ، اعم از صوتی ، متنی یا تصویری ، واقعاً می توانند حلقه های شما را زنده کنند. آنها می توانند قرقره های شما را بسیار جذاب تر و جالب تر کنند. اعم از جلوه های AR ، فیلترها یا حتی آهنگهای محبوب ، این موارد می توانند حلقه های شما را بی نهایت بهتر کنند.

از آنها به طور کامل استفاده کنید تا بتوانید در مدت کوتاهی توجه مردم را به خود جلب کنید. به یاد داشته باشید که قرقره ها فرمت های ویدئویی کوتاهی هستند و باید آن را از همان ثانیه اول جالب نگه دارید. اگر توجه افراد را جلب نکنید ، به راحتی می توانید آنها را از دست بدهید.

با مارک ها و سایر تأثیرگذاران همکاری کنید

شما می توانید با برندها شریک شوید تا محصولات و خدمات را به سبک خود تبلیغ کنید. از آنجا که تبلیغات پولی است ، می توانید محصول را در زمان واقعی نشان دهید. این یک راه عالی برای اعتبار بخشیدن به شخصیت آنلاین شما و ایجاد اعتماد بین مردم است.

شما حتی می توانید با سایر تأثیرگذاران همکاری کنید تا کراس اوورهایی را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورید که آنها انتظار نداشتند. این را می توان با ویژگی ریمیکس قرقره ها انجام داد. بازاریابی ویدئویی همچنان پادشاه است و باید در حالی که دسترسی ارگانیک زیاد است از آن استقبال کنید.

ریمیکس

ویژگی Remix Reels یک راه عالی برای واکنش یا همکاری با سایر افراد در برنامه است. می توانید از ویدئوی آنها استفاده کنید و یک ویدیوی موازی از بازی در کنار شما داشته باشید. افرادی که کمدی کار می کنند از این ویژگی بسیار استفاده کرده اند و در آینده نیز این کار را ادامه خواهند داد. این یک روش جدید برای استفاده از ویدیوهای رسانه های اجتماعی و واکنش به افراد و محتوای آنها در برنامه است.

تمرکز اینستاگرام بر روی موارد مختلفی در زمان های مختلف است که تیم فالوفون همیشه سعی در آپدیت این موارد و آموزش ها برای شما داریم خوشحال میشویم با نصب اپلیکیشن فالوفون از ما حمایت و رشد پیج اینستاگرام خودتون رو افزایش بدهید.

 

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

نوشته های تازه