آنچه باید در مورد تایید شدن در اینستاگرام با کمتر از 500 فالوور بدانید.

 

 تایید شدن در اینستاگرام با کمتر از 500 فالوور بدانید
تایید شدن در اینستاگرام با کمتر از 500 فالوور بدانید

نشان تایید شده (تیک آبی) در اینستاگرام چیزی است که همه برندهای موجود در پلتفرم آرزوی آن را دارند. این اصل را از تقلید جدا می کند و چیزی است که همه کاربران اینستا به آن اعتماد دارند. با این حال، یک حساب اینستاگرام نمی تواند به سادگی تأییدیه بخرد. زمانی که تأیید شود (اگر اصلاً تأیید شود) کاملاً به مدیران پلت فرم بستگی دارد.

چیزهای زیادی نوشته و گفته شده است به خصوص در مورد اکانت های اینستاگرامی که کمتر از 500 فالوور دارند. اکثر آنها اشاره کرده اند که دریافت تاییدیه اینستاگرام از مدیران پلت فرم به صورت موردی برای چنین حساب هایی تقریبا غیرممکن است. با این حال، در این پست، می‌خواهیم به شما بگوییم که این امکان وجود دارد که چنین حساب‌هایی تیک آبی ارزشمند را دریافت کنند. مطمئناً، آسان نیست، اما اگر نکاتی را که در اینجا با شما به اشتراک می‌گذاریم عملی کنید، مطمئناً شانس زیادی خواهید داشت.

با این حال، قبل از اینکه عمیقاً به نکاتی برای دریافت یک حساب کاربری تأیید شده در اینستا بپردازیم، بیایید فضای مربوط به افسانه های تأیید در این پلتفرم را روشن کنیم.

افسانه های تایید اینستاگرام

اگر در اینترنت در مورد چگونگی تایید اکانت خود در اینستاگرام جستجو کنید، مطمئناً به مقالاتی برخورد می کنید که به یک یا چند مورد زیر اشاره می کنند:

  • شما باید میلیون‌ها فالوور اینستاگرام داشته باشید: رایج‌ترین تصور غلط در مورد تأیید اینستا این است که شما باید یک برند بزرگ یا مشهور با یک حساب اینستاگرام محبوب با میلیون‌ها فالوور باشید. موارد متعددی وجود دارد که این افسانه را از بین می برد – صفحات با بیش از 9 میلیون دنبال کننده بدون تیک آبی و صفحات با کمتر از 400 تا 500 مشترک با یک تیک.
  • ارسال محتوای روزانه: این افسانه ای است که در بین همه کانال های رسانه های اجتماعی که در آن برندها و افراد برای امرار معاش با هم رقابت می کنند، رایج است. در حالی که ممکن است تا حدی در یوتیوب درست باشد، اما در مورد اینستاگرام نقشی ندارد. شما می توانید چندین بار در روز به مدت چندین ماه متوالی پست بگذارید و صفحه اینستاگرام شما همچنان می تواند بدون تیک آبی باشد.
  • استفاده از هشتگ های محبوب: این چیزی است که تقریباً در هر مقاله ای که ادعا می کند نکاتی در مورد نحوه دریافت تأییدیه ارائه می دهد، می یابید. با این حال، به سادگی هیچ حقیقتی در این مورد وجود ندارد. مطمئناً، استفاده از هشتگ های محبوب راه خوبی برای ترند صفحه اینستاگرام شما است، اما هیچ تضمینی در مورد تأیید وجود ندارد.
  • تعامل با فالوورها و همکاری با برندهای دیگر: این یک واقعیت است که تعامل با فالوورها و همکاری با دیگران در پلتفرم یک راه عالی برای رشد صفحه اینستاگرام شما است. با این حال، هیچ مدرک ملموسی مبنی بر اینکه این عادات برای تأیید خوب هستند وجود ندارد.
 تایید شدن در اینستاگرام با کمتر از 500 فالوور بدانید
تایید شدن در اینستاگرام با کمتر از 500 فالوور بدانید

تایید در اینستاگرام – مراحلی که باید و باید انجام دهید.

در پایان روز، اینکه مدیران اینستاگرام حساب شما را تایید کنند یا نه، کاملا به شانس شما بستگی دارد. با این حال، در اینجا چند مرحله قابل اجرا وجود دارد که می توانید برای افزایش شانس تأیید صفحه اینستا خود شروع به انجام آنها کنید:

  • ارسال درخواست تایید: اینستاگرام به کاربران اجازه می دهد تا درخواست های تایید را از طریق اپلیکیشن موبایل ارسال کنند. این فرآیند بسیار ساده است و کاربران را شامل می‌شود که ابتدا با مراجعه به تنظیمات و سپس حساب به صفحه «درخواست تأیید» مراجعه کنند. برای ارسال درخواست، باید چند جزئیات مانند نام کامل، نام برند خود، نوع حساب یا دسته بندی و یک عکس شناسنامه صادر شده توسط دولت را وارد کنید. باز هم، این ساده‌ترین قدم برای برداشتن است، اما تنها برای بررسی است. در نهایت، این بستگی به این دارد که آیا این درخواست توسط مدیران تأیید شود یا خیر.
  • در پلتفرم‌های موازی نیز فعال باشید: اگر تمام تلاش‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی روی اینستاگرام متمرکز کنید، بیشتر به خودتان آسیب می‌زنید تا سود. اینستاگرام ممکن است یکی از بزرگترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی در جهان باشد، اما تنها چیزی نیست که اهمیت دارد. به عنوان مثال، اگر یک موسیقی‌دان هستید، نمی‌توانید به سادگی در اینستاگرام بانک کنید، زیرا در درجه اول یک پلتفرم مبتنی بر عکس و ویدیوی کوتاه است. مطمئنا، IGTV به کاربران امکان آپلود ویدیوهای تمام قد را ارائه می دهد، اما بیننده آن در مقایسه با یوتیوب کمرنگ است. بنابراین، بر اساس جایگاه خود، یک پلت فرم موازی انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر برند شما ربطی به سیاست و اخبار دارد، باید در توییتر فعال باشید. هنگامی که در توییتر تأیید شدید، شانس دریافت یک صفحه حساب کاربری تأیید شده اینستاگرام به طور قابل توجهی افزایش می یابد.
  • در ابتدا بزرگ شدن در اینستا ایده بدی است: این را تصور کنید – شما نزدیک به 400 تا 500 فالوور در اینستاگرام دارید، اما هیچ دنبال کننده ای در هیچ کانال رسانه اجتماعی دیگری ندارید. در چنین سناریویی، برجستگی شما در اینستاگرام باعث می‌شود فرد دیگری با نام مشابه پیش از شما پیدا نشود. این به احتمال زیاد شانس تایید شدن صفحه شما توسط مدیران را کاهش می دهد. به یاد داشته باشید، هدف تأیید حساب ها این است که به کاربران کمک کند صفحات معتبر را پیدا کنند و دچار تقلید ارزان نشوند. اگر ابتدا در پلتفرم دیگری بزرگ شوید و در اینستا ضعیف بمانید، شانس بیشتری برای راه اندازی یک صفحه تقلید به نام برند شما وجود خواهد داشت. اگر در این مرحله برای تأیید درخواست کنید، ناظران به سمت تأیید درخواست تحت فشار قرار می گیرند.
  • از ویژگی پشتیبانی شریک رسانه ای Insta استفاده کنید: این یک مرحله گران است، اما اگر توانایی پرداخت آن را دارید، دلیلی وجود ندارد که آن را انجام ندهید. ویژگی پشتیبانی شریک رسانه ای اینستا شامل همکاری بین آژانس های دیجیتال و تبلیغاتگران و اینستاگرام است. برای استفاده حداکثری از این ویژگی، باید یک آژانس دیجیتال معتبر را برای نمایندگی استخدام کنید. درخواست تایید توسط آژانس از طرف شما به اینستاگرام ارسال می شود. گردانندگان اینستاگرام معمولاً تا 48 ساعت زمان می‌برند تا به این درخواست‌ها پاسخ دهند. اگر درخواست خود را ارسال کنید، احتمالاً باید مدت زیادی صبر کنید تا از تیم اینستاگرام با خبر شوید. با این حال، حتی درخواست‌های آژانس‌های دیجیتال ممکن است توسط مدیران رد شود. بنابراین، بار دیگر، هیچ تضمینی وجود ندارد.
  • در تیم اینستاگرام دوست پیدا کنید: گفتن این کار آسان تر از انجام آن است، اما حقیقت این است که اگر فردی را بشناسید که در اینستاگرام کار می کند، شانس بسیار بیشتری برای دریافت یک حساب تایید شده دارید. چندین حساب در اینترنت وجود دارد که در آن افراد به دوستان خود که کارمند اینستاگرام هستند پول پرداخت کرده اند تا تأییدیه آنها را دریافت کنند. با این حال، در سال‌های اخیر، حساب‌های زیادی ظاهر شده‌اند که سرکوب داخلی اینستاگرام را برای جلوگیری از انجام چنین لطف‌هایی به دوستانشان توسط کارمندان به راه انداخته است. با این حال، اگر مایل به استفاده از فرصت هستید، هنوز ممکن است شخصی را در داخل پیدا کنید که مایل باشد صفحه شما را برای حق بیمه تأیید کند.

مشکل پرداخت هزینه تایید اینستاگرام

در حالی که پرداخت پول به آژانس‌های دیجیتال، تبلیغاتگران و کارمندان اینستا قطعاً گزینه‌ای است که می‌توانید برای یک حساب تأیید شده اینستا در نظر بگیرید، اما این موارد همچنان خطراتی را به همراه دارند. بزرگترین آنها این است که این شرکت ها و مردم هیچ گونه ضمانتی ارائه نمی دهند. حتی اگر این آژانس ها ادعاهای بلندی داشته باشند، هیچ کاغذ بازی وجود نخواهد داشت. بنابراین، اگر به آنها پرداخت کنید و هنوز یک حساب تأیید شده تا زمانی که آنها در ابتدا اعلام کرده بودند ندارید، احتمال اینکه پول خود را پس نگیرید وجود دارد.

با توجه به اینکه باید صدها دلار برای این آژانس ها بپردازید تا حتی در وهله اول درخواست خود را ارسال کنند، این یک ریسک مالی بزرگ است. بنابراین، اگر می‌خواهید به کسی پولی بپردازید تا حساب Insta شما را از طرف شما تأیید کند، قبل از اینکه پول خود را جدا کنید، تمام خطرات و مزایای احتمالی را به دقت در نظر بگیرید. سناریوی ایده آل چیزی شبیه به این خواهد بود – وقتی پول خود را خرج کردید، حتی به آن فکر نکنید. بنابراین، در مجموع، باید مقداری پول ذخیره کنید تا این فرآیند بدون استرس انجام شود.

نتیجه

بنابراین، تقریباً به پایان این مقاله رسیده‌ایم، و امیدواریم که برای شما مفید بوده باشد. در این جمع بندی، ما فقط می خواهیم به شما یادآوری کنیم که به جای تعقیب تیک آبی، بهتر است روی برند خود و جنبه رسانه های اجتماعی آن کار کنید. تئوری ها و ادعاهای زیادی را در اینترنت خواهید یافت، اما همه آنها یا فرضیات یا افسانه هستند. حقیقت این است که خط‌مشی اینستاگرام مانع از آن می‌شود که هنگام تصمیم‌گیری در مورد تأیید یا عدم تأیید حساب، به مردم بگویند دقیقاً چه چیزی را اندازه‌گیری می‌کنند. بنابراین، حقیقت این است که هیچ کس واقعاً نمی داند.

با این حال، نکات و مراحلی که ذکر کردیم از نظر آماری برای بسیاری از اینستاگرامرها موثر بوده است – بسیاری از آنها با کمتر از 500 فالوور. بنابراین، بهترین تلاش خود را در شیوه های رسانه های اجتماعی خود به کار بگیرید، و دیر یا زود، حساب شما توسط ناظران تأیید می شود.

اگر می خواهید بازی خود را در اینستاگرام بالا ببرید، چرا https://www.mrinsta.com را در نظر نگیرید. در مستر اینستا، می‌توانید لایک‌ها و فالوورهای رایگان اینستاگرام را برای کمک به رشد سریع صفحه خود دریافت کنید. بنابراین، اگر شما فردی هستید که پیدا کردن حتی یک فالوور اینستاگرام برایتان مشکل است، آقای اینستا وب‌سایتی است که می‌خواهید از آن بازدید کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

نوشته های تازه