چگونه از اکانت جدید اینستاگرام خود کسب درآمد کنیم؟

چگونه از اکانت جدید اینستاگرام خود کسب درآمد کنیم؟
چگونه از اکانت جدید اینستاگرام خود کسب درآمد کنیم؟

آیا تا به حال به استوری های اینستاگرامرها نگاه کرده اید که در آن عکس ها را منتشر می کنند و پول نقد می دهند و با خود فکر کرده اید که آیا شما هم می توانید این کار را انجام دهید؟ خوب، ما اینجا هستیم تا به این سوال پاسخ دهیم و به شما کمک کنیم تا حساب کاربری جدید اینستاگرام خود را کسب درآمد کنید.

درست مانند یوتیوبرها و وبلاگ نویسان، اینستاگرامرها نفوذ و دسترسی دارند – چیزهایی که برندها با آنها دست و پنجه نرم می کنند. این‌ها با هم به سازندگان اینستاگرام فرصتی برای کشف جریان‌های درآمد بالقوه مختلف می‌دهند.

اما، قبل از اینکه به شما بگوییم چگونه از حساب اینستاگرام خود کسب درآمد کنید، بیایید با نگاهی به برخی از پیش نیازها شروع کنیم.

قبل از اینکه از حساب خود کسب درآمد کنید
چه قصد دارید یک امپراتوری بسازید یا فقط مقداری پول اضافی به دست آورید، کسب درآمد از اینستاگرام کار ساده ای نیست. داشتن یک نام کاربری جذاب در اینستاگرام و ارسال عکس‌ها ممکن است برای تحت تاثیر قرار دادن دوستانتان کافی باشد، اما نمی‌توانید تاثیر بسیار مورد نیاز را به دست آورید. اگر تازه وارد اینستاگرام شده اید، باید روی دو چیز تمرکز کنید:

پایگاه طرفداران
چرا شرکت ها برای محتوای حمایت شده به تولیدکننده محتوای اینستاگرام پول می دهند؟ زیرا آنها به دنبال این هستند که به مخاطب شما مازاد برسانند تا بتوانند محصولات خود را به آنها بفروشند. از آنجایی که یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام دارید، تعداد زیادی فالوور نخواهید داشت.

این بدان معنی است که شما نمی توانید با ارسال محتوای حمایت شده، محصولات هیچ برندی را هدایت کنید. کاری که باید انجام دهید این است که روی افزایش ارگانیک تعداد فالوورهای خود تمرکز کنید تا زمانی که به چند هزار فالوور اینستاگرام برسد. این زمانی است که شما شروع به نفوذ خواهید کرد.

حال سوال اینجاست که برای شروع کسب درآمد در اینستاگرام دقیقا به چند فالوور نیاز دارید؟ پاسخ به عوامل خاصی بستگی دارد:

 • جایگاهی که در آن قرار دارید و نحوه ارتباط آن با دسته محصول.
 • چه فالوورهای جذب شده داشته باشید یا نه.
 • کانال های درآمدی که در حال کاوش هستید.

اگر فالوورهای فعال بیشتری داشته باشید بهتر است. اینستاگرامرهای برتر در هر پست بیش از هزار نفر درآمد دارند. با این حال، می‌توانید با داشتن تعداد دنبال‌کننده‌های کوچک‌تر اما درگیر 1000 نفر شروع به ساختن کنید.

فالوورهای درگیر
فالوورهای بیشتر یعنی نفوذ بیشتر، درست است؟ از نظر فنی، درست است، اما چیزهای بیشتری در این مورد وجود دارد. داشتن تعداد فالوور زیاد شانس شما را برای حضور در فیدهای کاربران افزایش می دهد. با این حال، اگر فالوورهای شما با پست های شما درگیر نشوند، این چه فایده ای خواهد داشت؟ ترفند این است که محتوایی ایجاد کنید که نیازهای محتوای دنبال کنندگان شما را برآورده کند.

این با تعداد فالوورها اندازه گیری نمی شود بلکه با تعداد لایک ها، کامنت ها و اشتراک گذاری های اینستاگرام اندازه گیری می شود. داشتن فالوورهای درگیر به این معنی است که برندها مایل به سرمایه گذاری روی شما هستند.

چگونه می توانید دسترسی خود را در اینستاگرام افزایش دهید؟
اکنون که می دانید الزامات اساسی برای کسب درآمد از اینستاگرام است، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه می توانید به این اهداف دست پیدا کنید؟ در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می‌کند به آن دسترسی اجتماعی و افزایش تعامل در حساب خود کمک کنید:

 1. هشتگ ها برای بهبود دسترسی و قابلیت کشف محتوای خود، باید از هشتگ های مناسب استفاده کنید. شما می توانید از 30 هشتگ در اینستاگرام استفاده کنید. با این حال، توصیه می شود که فقط از 10-15 استفاده کنید.
 2. هنگامی که شما در حال ایجاد افکت های حمایتی هستید، باید بیشتر مراقب باشید و از هشتگ های مناسب برای ایجاد حداکثر اثر استفاده کنید. برای این کار، می‌توانید از ابزار تولید هشتگ استفاده کنید که تمام کارهای اولیه را برای شما انجام می‌دهد. این ابزارها می توانند لیستی از هشتگ های محبوب را بر اساس جایگاه شما در اختیار شما قرار دهند.
 3. بیو – چه یک فرد یا یک کسب و کار باشید که سعی در کسب درآمد از حساب اینستاگرام خود دارید، باید در مورد محتوایی که پست می کنید عاقل باشید.
 4. بیوگرافی شما می تواند دارایی ارزشمندی برای صفحه شما باشد. این را به عنوان یک پیشنهاد برای بازدیدکنندگانی که برای اولین بار بازدید می کنند در نظر بگیرید. باید ساده، دمدمی مزاج و واضح باشد که خلاقیت شما را به نمایش بگذارد و به کاربران بگوید که چه ارزشی می توانید به آنها بدهید.
 5. پست منظم – اگر می خواهید رابطه ای با فالوورهای خود ایجاد کنید، باید به طور منظم با آنها تعامل داشته باشید. برای کسب درآمد از حساب خود، باید هر روز مطالبی را پست کنید و با فالوورهای خود درگیر شوید. همبستگی مثبتی بین نرخ تعامل و دفعات ارسال پست وجود دارد.
 6. برای انجام این کار، به یک برنامه پست ثابت نیاز دارید که با زمانی که فالوورهای شما بیشتر فعال هستند، هماهنگ باشد. هرچه پست شما بیشتر باشد، دنبال کننده های شما سریعتر رشد می کنند. فراموش نکنید که با افرادی که در مورد پست شما نظر می دهند تعامل داشته باشید.
 7. این به آنها نشان می دهد که به آنها اهمیت می دهید و از آنها قدردانی می کنید.
 8. کیفیت محتوا – بسیاری از تولیدکنندگان محتوا در اینستاگرام وجود دارند که برای جلب توجه مخاطبان هدف شما رقابت می کنند. برجسته شدن در این دریا کار آسانی نخواهد بود. با این حال، با ارسال محتوای با کیفیت بالا، کار کمی آسان تر می شود. این شامل زیرنویس ها نیز می شود.
 9. باید بر اساس تجربه واقعی خود از محصول زیرنویس بنویسید تا واقعی به نظر برسد. همچنین، فراموش نکنید که از انواع مختلف فرصت‌های محتوای ویدیویی که اینستاگرام ارائه می‌کند، از جمله حلقه‌ها، IGTV و موارد دیگر استفاده کنید.
 10. اتصال – بخش مهمی از افزایش دسترسی شما، برقراری ارتباط با سایر سازندگان از جایگاه خود است.
 11. می‌توانید مستقیماً با آن‌ها در تماس باشید یا از طریق کامنت‌های اینستاگرام روی نظراتشان با آن‌ها درگیر شوید. شما همچنین می توانید با آنها همکاری کنید و با هم محتوا ایجاد کنید. با اجرای مسابقات و هدایا با سایر اینفلوئنسرها، می توانید دید خود را در پلتفرم افزایش دهید.

فالوفون-فالورگیر اینستاگرام

بنابراین، چگونه می توانید شروع به کسب درآمد کنید؟
هنگامی که تعداد قابل توجهی از فالوورهای درگیر دارید، می توانید از آن برای شروع به کسب درآمد استفاده کنید. در اینجا چند ایده برای کمک به شما برای شروع وجود دارد:

آموزش دهید
اگر چیزی می‌خواهید که سرمایه‌گذاری کم و بازدهی بالا داشته باشد، آموزش آنچه می‌دانید بهترین گزینه برای شماست. شما می توانید هر چیزی را که می خواهید آموزش دهید، مانند ترفندهای کارت، طالع بینی، هر چیزی.

می‌توانید محصولات اطلاعاتی، از جمله دوره‌های صوتی یا تصویری، دوره‌های پرداخت یک‌باره، کتاب‌های الکترونیکی و غیره را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. اینستاگرام می‌تواند به شما در تبلیغ برند و ارائه دانش شما کمک کند.

برخی از تکنیک‌های رایج پست‌گذاری وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید، مانند پست‌های «چگونگی»، جلسات «از من هر چیزی بپرسید»، سری نکات هفتگی، ویدیوهای توضیحی و غیره.

این ویدیوها به شما کمک می کند تا اعتماد مخاطبان خود را جلب کنید. سپس، می توانید آنها را به وب سایت خود یا اسپانسر خود هدایت کنید.

قرار دادن محصول
این روش برای کسب درآمد از حساب اینستاگرام شما شامل این است که یک برند به شما پول می دهد تا محصول خود را در ویدیوهای شما نمایش دهید. شما آن را تبلیغ خواهید کرد و مقداری درآمد کسب خواهید کرد.

این به عنوان بازاریابی جاسازی شده نیز شناخته می شود و سال هاست که وجود داشته است. معمولاً آنقدر ظریف هستند که اغلب زیر رادار پرواز می کنند. برای قرار دادن محصولات، می توانید از انواع ویدیوهای زیر در اینستاگرام استفاده کنید:

داستان ها
قرقره ها
IG Live
IGTV
در همه این نوع ویدیوها، شما یا بینش محصول را ارائه می دهید یا با محصول تعامل خواهید داشت.

حتی می توانید از ویدیوهای قرار دادن محصول برای ایجاد جریان دیگری از درآمد استفاده کنید. برای این کار، باید تبلیغات IGTV، ویژگی جدید درآمدزایی اینستاگرام را فعال کنید. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که می‌توانید برای کسب درآمد اضافی از آن استفاده کنید، نشان‌های زنده اینستاگرام است.

دنبال‌کنندگان شما می‌توانند هنگام پخش زنده از نشان‌ها برای انعام به شما استفاده کنند.

برای شروع کار با قرار دادن محصول، می‌توانید با شرکت‌ها با یک پیشنهاد تماس بگیرید و پیشنهاد خود را ارائه دهید.

با این حال، شما همچنین باید مراقب باشید و مطمئن شوید که قرار دادن شما مانند یک تبلیغ نیست. ممکن است برخی از فالوورهای شما را به روشی اشتباه مالش دهد. سعی کنید در محتوای خود واقعی باشید.

محصولات خود را بفروشید
برای این جریان درآمد، دو گزینه دارید:

مال خودت را بساز

شما می توانید محصولات فیزیکی و دیجیتالی ایجاد کنید و آنها را در صفحه IG خود بفروشید.

اطمینان حاصل کنید که محتوای شما با محصول شما مطابقت دارد. اما، مهم است که بدانید که این کار به کار زیادی نیاز دارد. جدا از پرداختن به تدارکات تولید محصولات، باید آنها را در اینستاگرام نیز بازاریابی کنید.

با این حال، هنگامی که به درستی انجام شود، می تواند به ایجاد تصویری قوی از برند شما، دریافت مشاغل سفارشی، درآمدزایی و افزایش همکاری با برند کمک کند.

dropshipping را امتحان کنید

Dropshipping راه‌اندازی است که در آن شرکت‌ها ترتیبی می‌دهند که سازنده مستقیماً برای مشتری ارسال کند. برای یک محصول فیزیکی، می‌توانید یک فروشگاه dropshipping راه‌اندازی کنید و با یک سازنده ثبت نام کنید.

شما می توانید از مشکلات تولید، حمل و نقل و ذخیره سازی موجودی عبور کنید. برنامه‌های dropshipping وجود دارند که می‌توانند به شما در هماهنگ کردن این فرآیند کمک کنند.

اگر مطمئن نیستید چه چیزی را بفروشید، می توانید با بررسی دنبال کنندگان خود و علایق آنها شروع کنید. با تگ‌های خرید اینستاگرام، فروش در این پلتفرم آسان‌تر شده است. می توانید قیمت و لینک مستقیم را در خود عکس قرار دهید

 

بازاریابی وابسته
بازاریابی وابسته باید یکی از بهترین راه های کسب درآمد از اینستاگرام باشد. در این، شما به عنوان سفیر برند کار می کنید و خدمات یا محصولات آنها را در ازای پول یا بخشی از درآمد می فروشید. برای این کار، باید به عنوان یک شرکت وابسته ثبت نام کنید و کد منحصر به فرد یا لینک URL را در پست خود قرار دهید.

بسته به تعداد خریدهای انجام شده از طریق URL یا کد منحصر به فرد خود، پول دریافت خواهید کرد.

برای شروع، می توانید به یک بازار وابسته بپیوندید که شما را با بازرگانان مرتبط می کند.

شما باید به برندهایی پایبند باشید که متناسب با جایگاه شما هستند و به آنها اعتقاد دارید. این محصولات در بین مخاطبان شما طنین انداز خواهند شد.

سرویس پخش ویدئو
این برای سازندگان محتوا که مدتی در پلتفرم بوده اند و دنبال کنندگان اختصاصی دارند، بهترین کار را دارد. اگر دنبال کنندگان شما به محتوای IG شما وابسته هستند، می توانید از طریق عضویت پولی به آنها اجازه دسترسی به محتوای ویدیویی انحصاری خود را بدهید.

از طریق این مدل، می توانید برند خود را گسترش دهید و دنیایی از سرگرمی، الهام یا آموزش طراحی کنید. بهترین بخش این است که شما مسئول خواهید بود و می توانید از طریق سخت کوشی خود درآمدی ثابت داشته باشید.

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کرده باشد تا در مورد فرصت های تجاری بالقوه در اینستاگرام و نحوه کسب درآمد از حساب خود بیاموزید. اینستاگرام بزرگ‌ترین تغییر دهنده بازی است و داشتن یک حساب پولی در این پلتفرم می‌تواند به شما کمک کند کسب و کار خود را از بین ببرید.

این کار آسانی نیست و شما به تمام کمکی که می توانید دریافت کنید نیاز دارید. Mr.Insta می تواند به شما کمک کند فالوور رایگان اینستاگرام و لایک رایگان اینستاگرام داشته باشید. هنگامی که تعداد فالوورهای بسیار مورد نیاز را به دست آوردید، می توانید شروع به ساختن کسب و کار خود کنید.

اینستاگرام در حال حاضر یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی است. همچنان به راه‌اندازی ویژگی‌های جذاب و جدید ادامه می‌دهد که به سازندگان محتوا مانند شما اجازه می‌دهد تا درآمد کسب کنند. اگر بتوانید مخاطبان جذابی ایجاد کنید، چندین جریان درآمد در اینستاگرام وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

نوشته های تازه