افزایش رشد پیج در مدت زمان کوتاه

ره حل اول استفاده از اپلیکیشن فالوئر بگیر فالوفون هست تا افزایش رشد در پیج رو داشته باشید

افزایش فالوئر اینستاگرام توسط کاربران 100% واقعی و ایرانی
فالوور بگير اولين برنامه ايرانسيت كه اين امكان رو به شما میده كه به صورت رایگان تعداد فالوورهای اینستاگرام خودتون رو افزايش بديد.
نحوه كار:
اطلاعات کاریران به شما نمایش داده میشود و چنانچه شما دوست داشته باشید با فالو كردن آنها سكه بدست مياريد و با استفاده از همون سكه‌ها شما هم می‌تونيد پروفایلتونو به دیگران نشون بدید و فالوئر بگیرید یا برای راحت تر شدن روند و افزایش سرعتتون میتونید سکه بخرید دانلودش از اینجا

 

راه حل دوم  به طور مکرر و مداوم پست بگذارید

بدون پست گذاشتن مداوم، انتظارات و علایق مخاطبان شما فروکش می کند. اگر هر روز برای مدتی پست می کنید اما بعد تا یک ماه پست نمی گذارید، فالوورهای شما یا سردرگم می شوند یا کاملاً شما را فراموش می کنند. در واقع، ممکن است هنگامی که شما در نهایت تصمیم به ارسال مجدد پست می گیرید، آنها دیگر شما را دنبال نکنند.

شما در حقیقت با داشتن یک برنامه منظم، میزان تعامل مخاطب را به حداکثر می رسانید، بدون اینکه بخواهید بیش از حد زمان بگذارید و خود را به دردسر بیاندازید. لازم به ذکر است، هرگونه استراتژی اینستاگرامی باید به طور واضح تعداد ارسال پست را در یک زمان مشخص (مثلا یک ماه) مشخص کند و به این ترتیب، به شما در حرکت در مسیر کمک کند.

راه حل سوم  با برندهای دیگر پارتنر شوید منظور پیج های مرتبط با حوزتون

برای سرعت بخشیدن به رشد اینستاگرام تان، چه راهی بهتر از پارتنر شدن با برندی که در حال حاضر فالوورهای زیادی دارد؟ این روش که مدت زیادی نیست که به اینستاگرام اضافه شده است، به نوعی یک روش بازاریابی یک تیر و دو نشان است؛ زیرا به کمک آن نه تنها محتوای خود را در معرض مخاطبان فعلی خود قرار می دهید، بلکه به مخاطبان جدیدی نیز از طریق یک همکاری مشترک سودمند دست خواهید یافت.

برای داشتن مشارکتی موفق که موجب رشد کسب و کارتان شود، اطمینان حاصل کنید که شرکتهایی که می خواهید با آنها پارتنر شوید، به خوبی با اهداف کسب و کار شما هماهنگ باشند. جنس مخاطبان آنها باید با مخاطبان شما مرتبط باشد. همچنین مهم است که هنگام پیشنهاد مشارکت، یک برنامه مشخص ارائه دهید. این مشارکت چگونه به پارتنر پیشنهادی شما منفعت خواهد رساند؟ این کمپین مشترک بازاریابی اینستاگرامی چگونه خواهد بود؟

 

مثال زیر را از همکاری Outdoor Voices، یک برند لباس زنانه فعال و یک شرکت برگزار کننده کلاس های رقص، یعنیMelody Dance Fit در نظر بگیرید. این مشارکت کاملا مناسب است زیرا کالا و خدمت در اینجا به خوبی با هم هماهنگ هستند: لباس ورزشی و کلاس های ورزش. طی این همکاری، دو شرکت کمپینی به نام “Virtual Recess” ایجاد کردند که طی آن شرکت کنندگان حاضر در یک کلاس رقص (کلاس متعلق به یعنی Melody Dance Fit) در لایو اینستاگرام، لباس های Outdoor Voice را می پوشند.

به این می گویند هوش! با این روال شما افزایش رشد پیج در مدت زمان کوتاه را میتوانید به آسانی مشاهده کنید البته این تنها نکات کوتاهی دراین زمینه بود که ما در آینده نکات بیشتر و ترفند های بیشتری رو برای شما قرار میدهیم

 

 

افزایش رشد پیج

توجه داشته باشید در اینستاگرام نرخ تعامل بیشتر یعنی جذب ورودی بیشتر به پیج و بالا رفتن اعتبار پیج شما بعد از اینکه شما از اپلیکیشن فالوفون سفارش فالوئر میدهید پیج شما توسط افراد زیادی بالا میره و فالوئر زیاد یعنی بالا بود اعتبار پیج از فالوفون میتوانید برای پسن هاتون لایک سفارش بدید تا سریعتر در اکسپلور دیده بشه و باعث جذب اعتماد خریداران پیج شما بشه مورد بعدی سفارش کامنت هستش که دیگه تیر خلاس ماجراس یعنی اینکه شما میاید کامنت دلخواه سفارش میدید داخل فالوفون  مثلا انتخاب میکنید بنویسند این لباس چند؟ اینطوری مخاطبان متوجه میشن پیج شما قابل اعتماد و دارای مشتری هست.

 

 

 

 

دانلود فالوفون از بازار :

دانلود فالوفون

دانلود فالوفون از مایکت :

دانلود فالوئر بیگر فالوفون

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

نوشته های تازه